Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Audi Quattro

 • Audi Quattro

  Audi Quattro rajdówka , 4x4 , 300 KM

  31500
  Rok produkcji:
  1989
  Przebieg:
  100000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  300 KM
  Poj. silnika:
  4200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Audi Quattro to typowy przedstawiciel pojazdów klasy sportowej. Charakteryzuje się on bardzo dużymi osiągami i jest to samochód przeznaczony dla osób, które cenią sobie bardzo dynamiczną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu komfortu. Samochód ten nadaje się nie tylko do użytkowania na zwykłych drogach. Przez długi czas był to pojazd, który osiągał wiele sukcesów w rajdach samochodowych. Model ten był produkowany w latach 1980-1991.


Prezentowany samochód Audi Quattro charakteryzuje się napędem na cztery koła i to właśnie on jest odpowiedzialny za popularyzację pojazdów osobowych z takim napędem. Jeśli chodzi o kwestię techniczną, pojazd ten opierał się w głównej mierze na Audi 80, Typ 81. W 1982 roku dokonano poważnej modernizacji Audi Quattro obejmującej zmianę kwadratowych reflektorów na reflektory zespolone, a także wprowadzono wskaźniki elektroniczne. Dwa lata później dokonano kolejnej modernizacji obejmującej zmianę atrapy chłodnicy, przednich i tylnych lamp oraz wnętrza pojazdu.


Audi Sport Quattro to wersja skrócona modelu podstawowego, która była również dostępna jako 2-drzwiowe coupe. Najważniejszą modernizacją była zmiana silnika, który posiadał o wiele większą moc od jednostek napędowych stosowanych w wersji podstawowej. Wersja podstawowa była dostępna z silnikami benzynowymi 2.1 (200 koni mechanicznych), 2.2 (165/200 koni mechanicznych) oraz 2.2 (220 koni mechanicznych), podczas gdy Audi Sport Quattro posiadało silnik o pojemności 2.1 litra o mocy 306 koni mechanicznych.

Polska

Audi Quattro - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Audi Quattro w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt