Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi Cabriolet

audi cabriolet

Audi Cabriolet to niemieckie auto klasy średniej produkowane w latach 1991-2000. Jest to pojazd zaliczany do klasy średniej. Zapewnia on komfortową jazdę dla 4 osób, chociaż najlepiej jedzie się na siedzeniach przednich, a dodatkowym udogodnieniem na gorące dni jest składany i rozkładany płócienny dach. Jest to więc pojazd dla małych rodzin oraz dla osób ceniących sobie wygodę oraz oryginalny wygląd, jaki bez wątpienia posiadają kabriolety.


Prezentowany model Audi Cabriolet charakteryzuje się wzmocnionymi progami i podłogą, dzięki czemu całość zachowuje odpowiednią sztywność pomimo braku sztywnego dachu. Jeśli chodzi o dach to dostępne są wersje umożliwiające jego elektryczne składanie, a w pozostałych należy robić to ręcznie. Mimo wszystko zatrzask mocujący do ramy szyby należy blokować i otwierać ręcznie niezależnie od wersji. Cała konstrukcja pojazdu jest zbliżona do Audi Coupe.


Audi Cabriolet jest wyposażone w pojedyncze poprzeczne wahacze oraz przednie stabilizatory poprzeczne i belkę skrętną ze sprężynami śrubowymi z tyłu. Dzięki takiej konfiguracji zawieszenie charakteryzuje się trwałością i zapewnia maksymalny komfort jazdy.


Oferta silnikowa do Audi Cabriolet obejmuje 7 benzynowych jednostek napędowych o pojemności od 1.8 do 2.8 litra. Najbardziej dynamiczny silnik 2.8 zapewnia moc 174 koni mechanicznych, najsłabsza wersja benzynowa o pojemności 1.8 zapewnia z kolei moc na poziomie 125 koni mechanicznych. Dostępna jest również jedna dieslowska jednostka napędowa 1.9 TDI o mocy sięgającej poziomu 90 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi cabriolet?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi Cabriolet jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi Cabriolet. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt