Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Audi Cabriolet

 • Audi Cabriolet

  Audi Cabriolet zadbany , pełna elektryka , 170 KM .

  24000
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  126000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  170 KM
  Poj. silnika:
  2400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Audi Cabriolet to niemieckie auto klasy średniej produkowane w latach 1991-2000. Jest to pojazd zaliczany do klasy średniej. Zapewnia on komfortową jazdę dla 4 osób, chociaż najlepiej jedzie się na siedzeniach przednich, a dodatkowym udogodnieniem na gorące dni jest składany i rozkładany płócienny dach. Jest to więc pojazd dla małych rodzin oraz dla osób ceniących sobie wygodę oraz oryginalny wygląd, jaki bez wątpienia posiadają kabriolety.


Prezentowany model Audi Cabriolet charakteryzuje się wzmocnionymi progami i podłogą, dzięki czemu całość zachowuje odpowiednią sztywność pomimo braku sztywnego dachu. Jeśli chodzi o dach to dostępne są wersje umożliwiające jego elektryczne składanie, a w pozostałych należy robić to ręcznie. Mimo wszystko zatrzask mocujący do ramy szyby należy blokować i otwierać ręcznie niezależnie od wersji. Cała konstrukcja pojazdu jest zbliżona do Audi Coupe.


Audi Cabriolet jest wyposażone w pojedyncze poprzeczne wahacze oraz przednie stabilizatory poprzeczne i belkę skrętną ze sprężynami śrubowymi z tyłu. Dzięki takiej konfiguracji zawieszenie charakteryzuje się trwałością i zapewnia maksymalny komfort jazdy.


Oferta silnikowa do Audi Cabriolet obejmuje 7 benzynowych jednostek napędowych o pojemności od 1.8 do 2.8 litra. Najbardziej dynamiczny silnik 2.8 zapewnia moc 174 koni mechanicznych, najsłabsza wersja benzynowa o pojemności 1.8 zapewnia z kolei moc na poziomie 125 koni mechanicznych. Dostępna jest również jedna dieslowska jednostka napędowa 1.9 TDI o mocy sięgającej poziomu 90 koni mechanicznych.

Polska

Audi Cabriolet - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Audi Cabriolet w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt