Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi Q3

audi q3

Audi Q3 to niemiecki samochód kompaktowy w wersji crossover. Jest to pojazd, który zapewnia względnie komfortowe warunki jazdy dla 4-5 osób, jednak brakuje mu przestrzeni i pewnych elementów wyposażenia, dzięki którym można go zaliczyć do aut klasy premium. Jest to jednak całkiem dynamiczny pojazd, który może służyć zarówno do jazdy po mieście, a także w dłuższych trasach jako auto rodzinne. Model ten jest nadal produkowany od 2011 roku.


Prezentowany samochód Audi Q3 pomimo swojego charakteru zawiera cechy auta terenowego, takie jak na przykład napęd na cztery koła. Dostępne są również wersje wyłącznie z przednim napędem. Za przenoszenie mocy na te typy napędu odpowiadają dwa rodzaje skrzyni biegów. Pierwszy z nich to 6-biegowa skrzynia manualna, a drugi to automatyczna skrzynia typu S-tronic posiadająca 7 przełożeń.


Pojazd marki Audi Q3 jest dostępny w wielu wersjach silnikowych. Oferta benzynowych jednostek napędowych obejmuje 6 silników o pojemności od 1.4 do 2.5 oferują one moc od 150 do nawet 340 koni mechanicznych, a przyspieszenie do 100 km/h mieści się w granicach 9,2-4,8 sekundy. Prędkość maksymalna to zakres 200-250 km/h. Najbardziej oszczędny silnik spala około 5,5 litra na 100 km.


Do Audi Q3 dostępnych jest również 5 silników wysokoprężnych o pojemności 2.0 TDI. Ich moc waha się w granicach 140-184 koni mechanicznych, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h w granicach 9,9 - 7,9 sekund. Prędkość maksymalna tych jednostek to około 197 - 217 km/h. Najoszczędniejszy silnik spala zaledwie 4,4 litra oleju napędowego na 100 km.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi q3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi Q3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi Q3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt