Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi S5

audi s5

Audi S5 to nic innego jak bardzo mocna wersja samochodu Audi A5 czyli sportowego pojazdu charakteryzującego się podwyższonym poziomem luksusu i komfortu. Samochody tego rodzaju zapewniają komfortowe warunki podróżowania dla całych rodzin i są w stanie bardzo szybko oraz dynamicznie pokonywać nawet długie trasy. Samochody tego rodzaju zapewniają sportowe osiągi przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki temu są one dopuszczone do użytkowania w normalnym ruchu drogowym.


Prezentowany samochód osobowy Audi S5 jest produkowany od 2007 roku aż do dziś. Model ten w wersji coupe, tak jak wersja podstawowa jest wyposażony w wiele istotnych systemów, takich jak elektrycznie ogrzewane i regulowane lusterka boczne, spryskiwacze wyposażone w ogrzewanie dysz, światła przeciwmgielne z przodu, przednie szyby z regulacją elektryczną oraz automatyczna klimatyzacja. Wszystkie te systemy odpowiadają za zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy w nawet bardzo trudnych, zimowych warunkach.


Samochód znany pod nazwą Audi S5 jest najmocniejszą z wszystkich wersji Audi A5. Pojazd ten wyposażono w bardzo dynamiczny, widlasty silnik ośmiocylindrowy o pojemności 4.2 litra FSI. Zapewniał on moc 354 koni mechanicznych przy 7000 obrotów na minutę. Nie należy też zapominać o wersji kabrio wprowadzonej na rynek w 2009 roku. Jest ona wyposażona w widlasty 6-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem o pojemności 3.0 litra i mocy 333 koni mechanicznych przy 5500-7000 obrotach na minutę. Są to bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi s5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi S5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi S5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt