Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi TT

audi tt

Samochód osobowy noszący nazwę Audi TT to pojazd o charakterze sportowym produkowany przez niemiecką firmę Audi AG. Samochód ten jest produkowany od 1998 roku aż do dziś. Ze względu na swoje małe rozmiary, pojazd ten nie może dobrze spełniać zadań stawianych przed autem rodzinnym. Jest to jednak dobre auto służące do jazdy miejskiej oraz na dłuższe podróże dla mniejszej liczby osób. Z pewnością samochód ten spełni wymagania osób, którym zależy na jak najwyższych osiągach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy.


Audi TT I weszło do sprzedaży w 1998 roku. Jest to 2-drzwiowe coupe lub kabriolet z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy odpowiadała 5 i 6-biegowa skrzynia manualna oraz 6-biegowa skrzynia półautomatyczna i automatyczna. Dostępnych było wiele wersji silników o pojemności 1.8 oraz 3.2. Najmocniejsza wersja charakteryzowała się mocą 250 koni mechanicznych.


Druga generacja znana jako Audi TT II jest samochodem, który był produkowany w latach 2006-2014. W samochodzie tym zmniejszono masę oraz zwiększono sztywność w porównaniu z autami poprzedniej generacji. Prawie 69% karoserii wykonano z aluminium, dzięki czemu możliwe było zmniejszenie masy. Zwiększono zakres dostępnych silników, które miały pojemność 1.8-3.2. Najbardziej dynamiczna wersja TTRS Plus 2.5 charakteryzowała się mocą 360 koni mechanicznych.


Trzecia wersja Audi TT III jest produkowana od 2014 roku. Oprócz standardowej wersji coupe i kabrio wprowadzono wersję roadster. W konstrukcji zastosowano atrapę chłodnicy, reflektory do jazdy dziennej, wirtualny kokpit, nawigację i wiele innych przydatnych systemów. Pojazd jest dostępny w dwóch wersjach silników benzynowych o pojemności 2.0 oraz jednym diesla o takiej samej pojemności. Moc tych jednostek napędowych waha się w granicach 184-310 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi tt?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi TT jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi TT. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt