Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi RS4

audi rs4

Samochód istniejący na rynku pod nazwą Audi RS4 jest usportowioną wersją samochodu marki Audi A4. Jest to pojazd oferowany jako auto klasy średniej, które doskonale spełnia zadania samochodu rodzinnego. Oczywiście ze względu na swój sportowy charakter zapewnia o wiele lepsze osiągi niż tradycyjne wersje, więc auto to jest przeznaczone dla kierowców, których interesuje bardzo dynamiczna jazda bez utraty komfortu.


Audi RS4 B5 to pierwsza generacja opisywanego modelu, która produkowana była w latach 2000-2002. Jest to dynamiczna wersja rodzinnego auta typu kombi posiadająca 5 drzwi. Dzięki wielu modernizacjom w porównaniu ze standardową wersją, możliwe było zwiększenie mocy silnika. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiedzialna jest 6-biegowa, manualna skrzynia biegów. Opisywany samochód wyposażony był w silnik 2.7 litrów o mocy 380 koni mechanicznych, prędkości maksymalnej 250 km/h (ograniczonej elektronicznie) oraz przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w czasie 4,9 sekundy.


Drugą generacją jest Audi RS4 B7 produkowane w latach 2006-2008 i dostępne jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi oraz 2-drzwiowy kabriolet. Pojazd ten posiada napęd na 4 koła, na który moc jest przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną. Zastosowany silnik 4.2 o mocy 420 koni mechanicznych zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 4,7 sekundy. Prędkość, tak jak w generacji pierwszej jest ograniczona elektronicznie do 250 km/h.


Audo RS4 B8 to ostania generacja tego modelu produkowana od 2012 roku aż do dziś. Jest to 5-drzwiowe kombi wyposażone w skórzane fotele, reflektory ksenonowe, światła LED do jazdy dziennej, tempomat i inne przydatne systemy. Samochód ten jest wyposażony w 7-biegową skrzynię S-tronic. Silnik 4.2 posiada 450 koni mechanicznych, pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,7 sekund oraz posiada ograniczoną elektronicznie prędkość 250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi rs4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi RS4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi RS4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt