Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi RS3

audi rs3

Audi RS3 to nic innego jak jedna z wersji samochodu marki Audi A3. Jest to kompaktowy pojazd, który pomimo swoich małych rozmiarów zapewnia komfortową i bezpieczną podróż dla 4-5 osób. Jest to więc ciekawa propozycja zarówno dla osób poszukujących auta rodzinnego, jak również dla ludzi, którym zależy na zakupie samochodu przeznaczonego do pokonywania krótkich dystansów w ruchu miejskim (np. do szkoły, pracy, itp.).


Audi RS3 jest samochodem, który jeszcze nie został wprowadzony do produkcji seryjnej. Pojazd ten ma być podobny do wersji podstawowej, jednak najważniejszą różnicą będzie zastosowanie bardzo dynamicznego silnika benzynowego o pojemności 2.5 litra TFSI. Jest to pięciocylindrowa jednostka napędowa dostępna w wersji Sportback. Silnik ten posiada turbodoładowanie oraz generuje moc na poziomie 367 koni mechanicznych przy 5500-6200 obrotach. Maksymalny moment obrotowy stojący na poziomie 465 nanometrów będzie generowany na poziomie 1625-5500 obrotów. Prezentowany pojazd będzie posiadał napęd na cztery koła, a moc będzie na nie przenoszona przy pomocy 7-biegowej, dwusprzęgłowej skrzyni typu S-tronic.


Masa Audi RS3 to 1595 kilogramów, a dzięki zastosowaniu dynamicznej jednostki napędowej, pojazd ten będzie w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w krótkim czasie 4,3 sekundy. Taki silnik pozwoli na osiąganie prędkości maksymalnej na poziomie 250 km/h. Oczywiście prędkość ta jest ograniczona elektronicznie i istnieje możliwość jej zwiększenia do 280 km/h po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi rs3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi RS3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi RS3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt