Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi S6

audi s6

Audi S6 to nic innego jak usportowiona wersja modelu A6, czyli auta klasy premium spełniającego zadania pojazdu rodzinnego. Charakteryzuje się on bogatym wyposażeniem oraz sporą ilością miejsca dla 5 pasażerów, dzięki któremu można wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet na długich trasach. Dzięki swojemu sportowemu charakterowi, pojazd ten spełnia nawet bardzo rygorystyczne wymagania użytkowników, którym zależy na szybkim i dynamicznym pokonywaniu różnych dystansów. Prezentowany samochód jest produkowany od 1994 roku i do dzisiejszego dnia na rynek wprowadzono 4 generacje tego modelu.


Audi S6 C4 to pierwsza generacja tego pojazdu, która była produkowana w latach 1995-1997. Samochód ten był dostępny jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi oraz posiadał napęd na cztery koła. Dysponował on manualną skrzynią biegów z 5 lub 6 przełożeniami oraz automatem mającym 4 przełożenia. Dostępne były 3 wersje silników o pojemności 2.2 oraz 4.2, mocy 230-325 koni mechanicznych i prędkości maksymalnej na poziomie 241-250 km/h.


Audi S6 C5, tak samo jak wszystkie inne generacje tego modelu dostępne było jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi z napędem na cztery koła. Opisywana generacja była produkowana w latach 1999-2003. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała manualna skrzynia mająca 6 biegów oraz skrzynia automatyczna z 5 biegami. Dostępna była tylko jedna wersja silnika o pojemności 4.2 l, mocy 340 koni mechanicznych i prędkości 250 km/h.


Audi S6 C6 to jak do tej pory przedostatnia generacja wyposażona w 6-biegową skrzynię automatyczną oraz silnik o pojemności 5.2 litrów, który jest mocniejszy od poprzedników. Posiada on moc 435 koni mechanicznych oraz prędkość ograniczoną elektronicznie do 250 km/h.


Audi S6 C7 to ostatnia generacja produkowana od 2012 roku do dziś. W pojeździe zastosowano 7-biegowy automat oraz silnik 4.0 o mocy 420 koni mechanicznych. Tak jak w poprzedniej generacji, prędkość maksymalna jest elektronicznie ograniczona do 250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi s6?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi S6 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi S6. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt