Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi S8

audi s8

Audi S8 to samochód znanej niemieckiej marki, który należy do segmentu luksusowych limuzyn zapewniających nie tylko najwyższy poziom komfortu dla całych rodzin w czasie podróży na długich trasach, ale również spełnia oczekiwania osób, które poszukują dynamicznego pojazdu z mocnym silnikiem zapewniającym dynamiczną oraz szybką jazdę. Są to oczywiście drogie samochody przeznaczone dla bogatszych użytkowników. Prezentowany pojazd jest produkowany od 1996 roku aż do dziś.


Pierwsza generacja tego modelu o nazwie Audi S8 D2 była produkowana w latach 1996-2003. Był to pojazd z napędem na cztery koła, na który moc była przenoszona przez 5-biegowe automatyczne skrzynie biegów lub 6-biegowe skrzynie manualne. Samochód ten był wyposażony w silniki o pojemności 4.2 litra i mocy 340 oraz 360 koni mechanicznych.


Jeśli chodzi o drugą generację o nazwie Audi S8 D3 to produkowano ją od 2006 do 2010 roku. Pojazd ten dysponował 6-biegową automatyczną skrzynią biegów i był wyposażony w mocniejszy silnik w porównaniu z poprzednią generacją. Jednostka napędowa posiadała pojemność 5.2 litra oraz moc na poziomie 450 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Audi S8 D4 jest nadal produkowana od 2013 roku. Samochód charakteryzuje się zastosowaniem technologii "cylinder on demand" ograniczającej liczbę wykorzystywanych cylindrów, gdy większa moc nie jest potrzebna. Za przenoszenie mocy na napęd jest odpowiedzialna 8-biegowa skrzynia automatyczna. Jest to generacja z najmniejszym silnikiem o pojemności 4.0 litra, który jednak zapewnia największą moc na poziomie aż 520 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi s8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi S8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi S8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt