Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi R8

audi r8

Audi R8 jest samochodem osobowym w wersji sportowej, który jest produkowany przez firmę Volksvagen AG pod marką Audi. Opisywany samochód jest produkowany od 2006 roku. Aktualnie planowane jest wprowadzenie na rynek drugiej generacji tego pojazdu. Jest to samochód przeznaczony wyłącznie dla osób, którym zależy na sportowych możliwościach pojazdu. Jest to auto przystosowane do jazdy po normalnych drogach, ale charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami i sporym dynamizmem.


Model znany pod nazwą Audi R8 I jest samochodem, który był produkowany w latach 2006-2015. Prezentowany pojazd posiada karoserię, która została w całości wykonana z aluminium. Zapewnia to niską masę samochodu, dzięki której możliwe jest zachowanie dynamicznego charakteru opisywanego auta. Codzienne użytkowanie samochodu jest możliwe dzięki zastosowaniu elementów odpowiadających za zmniejszenie poziomu hałasu oraz zwiększenie komfortu osoby prowadzącej pojazd. W 2012 roku przeprowadzono face lifting obejmujący zmianę zderzaka, grilla oraz reflektorów. Dostępne jest również wyposażenie takie jak elektroniczny układ odpowiadający za stabilizację obejmujący ABS, EBD, ASR, EDS, a także dwustopniowe poduszki powietrzne. Sprzęt ten zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Samochód ten wyposażony jest w bardzo dynamiczne silniki o pojemności 4.2 oraz 5.2.


Planowane jest wprowadzenie na rynek nowej generacji Audi R8 II, która stylistycznie ma nawiązywać do generacji pierwszej. Planowane jest wyposażenie tego auta w silniki o pojemności 5.2 litra oraz mocy 540 i 610 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi r8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi R8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi R8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt