Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi SQ5

audi sq5

Audi SQ5 to pojazd osobowy znany jako mocniejsza wersja popularnego SUV-a Audi Q5. Opisywany samochód łączy w sobie wysokie osiągi charakterystyczne dla pojazdów sportowych oraz warunki techniczne i elementy stosowane w celu ułatwienia jazdy w terenie. Oznacza to, że prezentowany model jest przeznaczony zarówno dla osób, które poszukują samochodu rodzinnego, jak również dynamicznego auta, które poradzi sobie w trudniejszym terenie oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych. Opisywana wersja jest dostępna na rynku od 2013 roku i jest nadal produkowana.


Oczywiście opisywany model Audi SQ5 tego niemieckiego samochodu jest dostępny jako 5-drzwiowy SUV. Samochód ten został zaprojektowaniu z myślą o spełnieniu potrzeb klientów na rynkach krajów, takich jak Argentyna, Brazylia, Chile, Chiny, Japonia, Kanada, Meksyk, Rosja, Singapur, RPA, Korea Południowa, Ukraina oraz USA. Poza Rosją i Ukrainą samochód ten nie był oferowany na rynkach europejskich.


Model znany pod nazwą Audi SQ5 jest wyposażony w benzynową jednostkę napędową o pojemności 3.0 litrów oraz mocy 354 koni mechanicznych. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 8-biegowej skrzyni Tiptronic. Prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do poziomu 250 km/h. Dostępna jest również wersja Audi SQ5 z silnikiem 3.0 TDI wyposażona w taką samą skrzynię biegów, jak w przypadku wersji benzynowej. Moc tej jednostki napędowej to poziom 313 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna tego silnika jest również ograniczona elektronicznie do poziomu 250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi sq5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi SQ5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi SQ5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt