Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Audi SQ5

 • Audi SQ5

  Audi SQ5 serwisowany , bezwypadkowy,full wersja

  249000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  14237 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  313 KM
  Poj. silnika:
  2967 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Audi SQ5 to pojazd osobowy znany jako mocniejsza wersja popularnego SUV-a Audi Q5. Opisywany samochód łączy w sobie wysokie osiągi charakterystyczne dla pojazdów sportowych oraz warunki techniczne i elementy stosowane w celu ułatwienia jazdy w terenie. Oznacza to, że prezentowany model jest przeznaczony zarówno dla osób, które poszukują samochodu rodzinnego, jak również dynamicznego auta, które poradzi sobie w trudniejszym terenie oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych. Opisywana wersja jest dostępna na rynku od 2013 roku i jest nadal produkowana.


Oczywiście opisywany model Audi SQ5 tego niemieckiego samochodu jest dostępny jako 5-drzwiowy SUV. Samochód ten został zaprojektowaniu z myślą o spełnieniu potrzeb klientów na rynkach krajów, takich jak Argentyna, Brazylia, Chile, Chiny, Japonia, Kanada, Meksyk, Rosja, Singapur, RPA, Korea Południowa, Ukraina oraz USA. Poza Rosją i Ukrainą samochód ten nie był oferowany na rynkach europejskich.


Model znany pod nazwą Audi SQ5 jest wyposażony w benzynową jednostkę napędową o pojemności 3.0 litrów oraz mocy 354 koni mechanicznych. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 8-biegowej skrzyni Tiptronic. Prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do poziomu 250 km/h. Dostępna jest również wersja Audi SQ5 z silnikiem 3.0 TDI wyposażona w taką samą skrzynię biegów, jak w przypadku wersji benzynowej. Moc tej jednostki napędowej to poziom 313 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna tego silnika jest również ograniczona elektronicznie do poziomu 250 km/h.

Polska

Audi SQ5 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Audi SQ5 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt