Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi V8

audi v8

Pojazd dostępny na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Audi V8 jest niemieckim samochodem luksusowym produkowanym w latach 1988-1993. Pojazd ten doskonale spełnia zadania auta rodzinnego. Zapewnia on sporą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, a także posiada luksusowe wyposażenie, dzięki któremu jazda nawet w bardzo długiej trasie jest komfortowa i bezpieczna. Pojazd ten jest dedykowany osobom, którym zależy również na dynamice i dobrych osiągach.


Pod względem stylizacji, model Audi V8 przypominał modele 100 i 200, ale odróżniał się od nich budową grilla, większym rozstawem osi, szerszymi błotnikami, a także większymi kołami i inną konstrukcją zderzaków. W 1992 roku wprowadzono wersję Lang, która jest dłuższa. Zmieniono również stylizację wnętrza.


Jeśli chodzi o wyposażenie to auta marki Audi V8 posiadały dwie poduszki powietrzne, ABS, ogrzewanie postojowe, szyby i lusterka sterowane elektrycznie, elektryczny szyberdach, telefon satelitarny, alarm, klimatyzację, tempomat, zestaw audio oraz spryskiwacze z podgrzewanymi dyszami. Te i inne systemy zwiększały poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Samochód marki Audi V8 posiadał napęd na cztery koła, a moc była na niego przenoszona przy pomocy 4-biegowego automatu, lub 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Dostępnych było kilka wersji silników benzynowych w zakresie pojemności od 3.6 do 4.2 litrów. Moc tych jednostek napędowych stała na poziomie 250-280 koni mechanicznych, a ich prędkość maksymalna to poziom 244-249 km/h. Najbardziej dynamiczna jednostka zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w czasie 6,8 sekund.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi v8?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi V8 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi V8. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt