Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi S3

audi s3

Audi S3 to sportowa wersja modelu Audi A3 produkowanego od 1996 roku aż do dziś. Jest to samochód osobowy zaliczany do klasy pojazdów kompaktowych. Jest on w stanie zapewnić wygodną podróż na dłuższym dystansie dla 4-5 osób, ale nie spełnia on warunków pozwalających na zaliczenie go do grona samochodów klasy średniej. Opisywany pojazd może służyć jako typowe auto miejskie, ale również dobrze radzi sobie z zadaniami auta rodzinnego użytkowanego na dłuższych trasach. Dzięki swojej usportowionej wersji, pojazd ten jest również dobry dla osób, którym zależy na wysokich osiągach oraz dynamicznej jeździe zbliżonej do stylu sportowego.


Pierwsza generacja modelu Audi S3 została wyprodukowana w ramach modeli A3 I. Był to samochód z napędem na cztery koła, który dysponował jednostką napędową o pojemności 1.8 litra i mocy na poziomie 224 koni mechanicznych. Przyspieszenie auta z takim silnikiem do 100 km/h to czas 6,6 sekund, a jego prędkość maksymalna to 243 km/h.


Audi S3 drugiej generacji powstało razem z modelem A3 II. Pojazd ten wprowadzono na rynek w 2006 roku. Tak jak w przypadku poprzedniej generacji, pojazd ten dysponował napędem na cztery koła. Był on wyposażony w silnik 2.0 TFSI o mocy 265 koni mechanicznych. Samochód przyspieszał do 100 km/h w czasie 5,7 sekund i osiągał prędkość maksymalną 250 km/h.


W 2013 roku wprowadzono pojazd marki Audi S3 w ramach pojazdów trzeciej generacji A3 III. Samochód ten dysponuje silnikiem benzynowym o pojemności 2.0 litra. Moc tego silnika to 300 koni mechanicznych, a przyspieszenie do 100 km/h stoi na poziomie 4,8 sekund, a w przypadku skrzyni manualnej jest to poziom 5,2 sekund. Maksymalna prędkość jest ograniczona do poziomu 250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi s3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi S3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi S3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt