Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

audi quattro

 • Audi Quattro rajdówka , 4x4 , 300 KM

  Mam do sprzedania samochód Audi Quattro z 1989 r. Silnik 4.2 benzyna o mocy 300 KM . Cena do negocjacji . Samochód rajdowy . Zarejestrowany w Polsce. 4x4(stały)
  31500
  PLN
  Rok produkcji:
  1989
  Przebieg:
  100000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  300 KM
  Poj. silnika:
  4200 cm3
  Skrzynia:
  manualna

Jaka jest historia marki audi quattro?

Audi Quattro to typowy przedstawiciel pojazdów klasy sportowej. Charakteryzuje się on bardzo dużymi osiągami i jest to samochód przeznaczony dla osób, które cenią sobie bardzo dynamiczną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu komfortu. Samochód ten nadaje się nie tylko do użytkowania na zwykłych drogach. Przez długi czas był to pojazd, który osiągał wiele sukcesów w rajdach samochodowych. Model ten był produkowany w latach 1980-1991.


Prezentowany samochód Audi Quattro charakteryzuje się napędem na cztery koła i to właśnie on jest odpowiedzialny za popularyzację pojazdów osobowych z takim napędem. Jeśli chodzi o kwestię techniczną, pojazd ten opierał się w głównej mierze na Audi 80, Typ 81. W 1982 roku dokonano poważnej modernizacji Audi Quattro obejmującej zmianę kwadratowych reflektorów na reflektory zespolone, a także wprowadzono wskaźniki elektroniczne. Dwa lata później dokonano kolejnej modernizacji obejmującej zmianę atrapy chłodnicy, przednich i tylnych lamp oraz wnętrza pojazdu.


Audi Sport Quattro to wersja skrócona modelu podstawowego, która była również dostępna jako 2-drzwiowe coupe. Najważniejszą modernizacją była zmiana silnika, który posiadał o wiele większą moc od jednostek napędowych stosowanych w wersji podstawowej. Wersja podstawowa była dostępna z silnikami benzynowymi 2.1 (200 koni mechanicznych), 2.2 (165/200 koni mechanicznych) oraz 2.2 (220 koni mechanicznych), podczas gdy Audi Sport Quattro posiadało silnik o pojemności 2.1 litra o mocy 306 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi quattro?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Audi Quattro jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Audi Quattro
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@PoSamochod.pl

Kontakt