Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi RS6

audi rs6

Pojazd marki Audi RS6 jest samochodem klasy premium, który jest o wiele lepiej wyposażony niż tradycyjne pojazdy klasy średniej, jednak ze względu na swoją budowę i wyposażenie nie może zostać on zaliczony do grupy samochodów klasy luksusowej. Jest to więc auto, które doskonale spełnia zadania pojazdu rodzinnego, ponieważ zapewnia on wysoki poziom komfortu jazdy dla nawet 5 osób nawet na długich trasach. Prezentowany model jest produkowany od 2002 roku.


Pierwsza generacja znana pod nazwą Audi RS6 C5 ujrzała światło dzienne w 2002 roku i była produkowana przez 2 lata. Samochód ten był sprzedawany jako 4-drzwiowy sedan oraz 5-drzwiowe kombi. Pojazd posiada napęd na cztery koła, a moc jest na niego przenoszona przez automatyczną skrzynię biegów posiadającą 5 przełożeń. Samochód był napędzany silnikiem o pojemności 4.2 litra o mocy 450 lub 480 koni mechanicznych. Zapewniało to przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 4,6-4,7 sekund. Prędkość maksymalna to 250 oraz 280 km/h.


Audi RS6 C6 było produkowane w latach 2008-2010 również jako sedan i kombi z takim samym układem drzwi, jak w generacji pierwszej. Pojazd charakteryzował się zwiększeniem zakresu wyposażenia oraz przesunięciem blokady prędkości. Za przenoszenie mocy na czterokołowy napęd odpowiadała również skrzynia automatyczna, ale posiadała ona 6 przełożeń. W pojeździe zastosowano mocniejszy silnik o pojemności 5.0 i mocy 580 koni mechanicznych. Zapewniało to przyspieszenie do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy, a prędkość maksymalna sięgała poziomu 330 km/h.


Od 2013 roku aż do dziś produkowana jest trzecia generacja modelu znana pod nazwą Audi RS6 C7. Pojazd ten jest dostępny tylko jako 5-drzwiowe kombi z napędem na 4 koła oraz automatyczną skrzynią biegów posiadającą 8 przełożeń. Samochód ten posiada silnik o pojemności 4.0 litra i mocy 560 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100 km/h to czas zaledwie 3,9 sekund, a prędkość maksymalna to 250 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi rs6?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi RS6 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi RS6. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt