Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota 4-Runner

 • Toyota 4-Runner

  Toyota 4-Runner ZADBANY , 2015 r. , SZYBERDACH

  90000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  25000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  270 KM
  Poj. silnika:
  4000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota 4-Runner to samochód osobowy kwalifikujący się do segmentu aut typu SUV. Oznacza to, że prezentowany model jest autem sportowo-użytkowym charakteryzującym się przestronnym oraz komfortowym wnętrzem przystosowanym do przewożenia maksymalnie 5 osób. Ludzie tacy nie narzekają na brak komfortu oraz inne niedogodności. Na podstawie tych informacji można stwierdzić, że opisywane auto to model wyprodukowany przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na zapewnieniu jak najlepszych warunków jazdy dla wszystkich użytkowników tego auta. Jest to również model przeznaczony dla osób szukających auta wielofunkcyjnego radzącego sobie nie tylko na szosach, ale również w warunkach terenowych.


Opisywany samochód Toyota 4-Runner jest produkowany od 1984 roku i przez cały okres produkcji powstało aż 5 generacji tego modelu. Wersje tego modelu różnią się od siebie wyglądem oraz zastosowanymi technologiami i wyposażeniem. Dzięki temu auto jest stale przystosowywane do zmieniających się wymagań użytkowników oraz standardów rynkowych. Wspólną cechą wszystkich wersji jest ich solidność, dzięki której auto jest odporne na obciążenia oraz przeciążenia generowane przez przewożenie 5 osób w warunkach terenowych.


Od 2010 roku produkowana jest piąta generacja  modelu Toyota 4-Runner. Auto takie posiada napęd na tylne lub na cztery koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 lub 5 przełożeń. Silniki o pojemności 2.7 oraz 4.0 litra oferują moc na poziomie 157 oraz 270 koni mechanicznych.

Polska

Toyota 4-Runner - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota 4-Runner w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt