Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Yaris Verso

 • Toyota Yaris Verso

  Toyota Yaris Verso JAPOŃCZYK , ZADBANY , I WŁAŚCICIEL

  6900
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  228000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  85 KM
  Poj. silnika:
  1300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota Yaris Verso to samochód typu minivan charakteryzujący się małym rozmiarem, pomimo którego zapewniona jest odpowiednia ilość miejsca do przewożenia maksymalnie 5 osób. Dzięki temu model ten doskonale wywiązywał się z zadań samochodu rodzinnego, ale również posiadał wiele cech pojazdu o charakterze miejskim. W związku z tym mógł być również użytkowany przez osoby szukające niedrogiego modelu oferującego możliwość regularnych, tanich, komfortowych i bezpiecznych dojazdów do pracy, miasta, szkoły, itp. Innymi słowy można stwierdzić, że opisywane auto osobowe zostało wyprodukowane z myślą o ludziach szukających pojazdu o charakterze wielozadaniowym.


Opisywany samochód Toyota Yaris Verso był produkowany w latach 1999-2005 jako 5-drzwiowy minivan. Był to solidny pojazd odporny na różne uszkodzenia mechaniczne, obciążenia, a także przeciążenia generowane przez przewożenie maksymalnej liczby osób i bagaży na dalekich dystansach. Warto dodać, że w prezentowanym aucie zastosowano nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy był bardzo wysoki.


Prezentowany pojazd Toyota Yaris Verso posiadał napęd na przednią oś, ale oferowane były również bardziej dynamiczne wersje z napędem na obie osie. Auto dysponowało zbiornikiem paliwa o pojemności 45 litrów. Silniki o pojemności 1.3, 1.4 oraz 1.5 litra zapewniały moc na poziomie 86, 75 oraz 105 koni mechanicznych. Dzięki temu auto było odpowiednio dynamiczne, ale jednocześnie nie spalało dużych ilości paliwa. Oznacza to, że pojazd posiadał dynamiczny i jednocześnie ekonomiczny charakter.

Polska

Toyota Yaris Verso - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Yaris Verso w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt