Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota RAV4

toyota rav4

Toyota RAV4 to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów klasy SUV. Innymi słowy jest to model sportowo-użytkowy przystosowany do przewożenia maksymalnie 4, 5, a nawet 7 osób w komfortowych warunkach przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy. W związku z takimi cechami prezentowane auto jest wykorzystywane przede wszystkim jako samochód rodzinny. Model ten wyprodukowano przede wszystkim dla ludzi zainteresowanych posiadaniem wydajnego, dynamicznego auta radzącego sobie bardzo dobrze nie tylko na asfalcie, ale również w terenie o zróżnicowanym poziomie trudności.


Prezentowany model samochodu osobowego Toyota RAV4 jest produkowany od 1994 roku. Przez cały okres produkcji powstały cztery generacje tego auta charakteryzujące się solidnością, odpornością na niekorzystne czynniki związane z jazdą terenową oraz dynamiką i bogatym wyposażeniem poprawiającym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Najnowsza, czwarta generacja modelu znanego jako Toyota RAV4 jest produkowana od 2013 roku. Ten 5-drzwiowy SUV jest nie tylko bardzo solidny, ale również posiada wyposażenie obejmujące poduszki powietrzne, kamerę cofania, wyświetlacz 6,1-calowy, ESP, automatyczną klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, elektryczne lusterka, tempomat, itp. Dzięki takiemu sprzętowi jazda jest nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. Opisywany samochód posiada napęd na przednie lub cztery koła. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. Silniki 2.0 litra (benzyna oraz diesel) oferują moc 124, 150 oraz 151 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota rav4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota RAV4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota RAV4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt