Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota iQ

 • Toyota iQ

  Toyota iQ AUTOMAT , KLIMA , ALUFELGI

  19900
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  72962 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  68 KM
  Poj. silnika:
  998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota iQ to samochód osobowy kwalifikowany do grona pojazdów segmentu A. W związku z tym oznacza to, że prezentowane auto jest zaliczane do grupy samochodów miejskich. Jest to auto posiadające małe rozmiary pozwalające na przewożenie maksymalnie 4 osób. Ze względu na ograniczoną przestrzeń prezentowany samochód nie nadaje się do użytkowania jako auto rodzinne. Jego głównym przeznaczeniem jest wykorzystywanie jako model miejski zapewniający regularny i dynamiczny transport w różne miejsca wymagające pokonywania krótkich dystansów (do pracy, szkoły, miasta, na zakupy, itp.).


Prezentowany pojazd Toyota iQ to auto produkowane jako 3-drzwiowy hatchback od 2008 roku aż po dziś dzień. Bardzo istotną cechą opisywanego modelu pojazdu jest fakt, że posiada on bardzo mały rozmiar oraz niską masę własną. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu dynamiki i zwrotności bez konieczności stosowania bardzo dużych, a także paliwożernych jednostek napędowych. Oznacza to, że opisywane auto może być nie tylko dynamiczne, ale również bardzo oszczędne.


Opisywany model Toyota iQ to samochód dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych, dzięki którym kierowca oraz pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W modelu tym zastosowano napęd na przednie koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.0 i 1.3 litra oferują moc na poziomie 68 i 98 koni mechanicznych. Jednostka dieslowska o pojemności 1.4 litra produkują moc 90 koni mechanicznych. Dostępna jest również wersja z ekologicznym, a także ekonomicznym silnikiem elektrycznym o mocy 64 koni mechanicznych.

Polska

Toyota iQ - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota iQ w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt