Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota iQ

toyota iq

Toyota iQ to samochód osobowy kwalifikowany do grona pojazdów segmentu A. W związku z tym oznacza to, że prezentowane auto jest zaliczane do grupy samochodów miejskich. Jest to auto posiadające małe rozmiary pozwalające na przewożenie maksymalnie 4 osób. Ze względu na ograniczoną przestrzeń prezentowany samochód nie nadaje się do użytkowania jako auto rodzinne. Jego głównym przeznaczeniem jest wykorzystywanie jako model miejski zapewniający regularny i dynamiczny transport w różne miejsca wymagające pokonywania krótkich dystansów (do pracy, szkoły, miasta, na zakupy, itp.).


Prezentowany pojazd Toyota iQ to auto produkowane jako 3-drzwiowy hatchback od 2008 roku aż po dziś dzień. Bardzo istotną cechą opisywanego modelu pojazdu jest fakt, że posiada on bardzo mały rozmiar oraz niską masę własną. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu dynamiki i zwrotności bez konieczności stosowania bardzo dużych, a także paliwożernych jednostek napędowych. Oznacza to, że opisywane auto może być nie tylko dynamiczne, ale również bardzo oszczędne.


Opisywany model Toyota iQ to samochód dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych, dzięki którym kierowca oraz pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W modelu tym zastosowano napęd na przednie koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.0 i 1.3 litra oferują moc na poziomie 68 i 98 koni mechanicznych. Jednostka dieslowska o pojemności 1.4 litra produkują moc 90 koni mechanicznych. Dostępna jest również wersja z ekologicznym, a także ekonomicznym silnikiem elektrycznym o mocy 64 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota iq?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota iQ jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota iQ. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt