Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Verso

toyota verso

Samochód osobowy marki Toyota Verso to auto typu minivan. Bardzo istotną cechą charakterystyczną opisywanego samochodu jest fakt, że posiada on bardzo przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie maksymalnie 5, a nawet 7 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywane auto spełnia zadania pojazdu rodzinnego, a także komercyjnie wykorzystywanego pojazdu w celu zapewnienia transportu dla zorganizowanych grup osób na trasach krajowych, a także międzynarodowych. Model ten został więc zaprojektowany głównie z myślą o użytkownikach, którym zależy na wejściu w posiadanie nowoczesnych pojazdów przystosowanych do przewożenia dużych grup ludzi na różnych trasach z zachowaniem wysokiego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Opisywany pojazd Toyota Verso jest produkowany od 2009 roku. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą solidnością oraz odpornością na przeciążenia związane z przewożeniem maksymalnej liczby 5 lub 7 ludzi oraz ich bagaży. Dodatkowo warto pamiętać, że jako auto rodzinne, model ten jest wyposażony w sprzęt, dzięki któremu nawet daleka podróż nie jest męcząca, niewygodna ani niebezpieczna.


Prezentowany samochód Toyota Verso to auto wyposażone w napęd na przednie koła. W modelu tym za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy odpowiada 6-biegowa skrzynia manualna. Auto posiada silniki benzynowe o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra generujące moc 132 oraz 147 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne są silniki diesla o pojemności 2.0 oraz 2.2 litra, które produkują moc na poziomie 126, 150 oraz 177 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota verso?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Verso jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Verso. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt