Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Auris

toyota auris

Samochód osobowy marki Toyota Auris to auto zaliczane do tak zwanego segmentu pojazdów kompaktowych (klasa C). Innymi słowy oznacza to, że prezentowany model charakteryzuje się zwartą budową. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, model ten zapewnia względnie komfortowe oraz bezpieczne warunki jazdy dla 5 osób. Oznacza to, że samochód ten nadaje się do użytkowania jako auto rodzinne na dłuższe dystanse. Dzięki swoim małym rozmiarom oraz zwrotności i dynamice, prezentowany samochód spełnia również zadania modelu miejskiego. Pojazd ten wyprodukowano głównie z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem samochodu wielofunkcyjnego.


Pierwsza generacja  modelu Toyota Auris była produkowana w latach 2007-2012 jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Model ten posiadał wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. W samochodzie tym zastosowano napęd na przednie koła, a za przenoszenie na nie mocy odpowiadały skrzynie automatyczne posiadające 6 lub 7 przełożeń w zależności od wybranej wersji. Silniki o pojemności 1.3-2.4 litra oferowały moc na poziomie 97-280 koni mechanicznych. Dostępne były więc bardziej ekonomiczne oraz bardziej dynamiczne wersje.


Toyota Auris II jest produkowana od 2012 roku. Samochód ten jest również dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych obejmujących sprzęt zapewniający komfort i bezpieczeństwo jazdy. Auto jest oferowane jako 5-drzwiowy hatchback lub 5-drzwiowe kombi. W modelu tym zastosowano napęd na przednie koła oraz manualną skrzynię 6-biegową lub bezstopniową CVT. Silniki 1.3-1.8 (1.8 hybdyrowy) produkują moc na poziomie 90-132 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota auris?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Auris jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Auris. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt