Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Venza

toyota venza

Toyota Venza to samochód osobowy zaliczany do grupy aut typu van. Oznacza to, że opisywany model jest samochodem posiadającym przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób. Dzięki temu prezentowany model może służyć jako samochód rodzinny zapewniający jak najlepsze warunki jazdy na krótkich, a także dalekich dystansach. Samochód ten został więc zaprojektowany głównie z myślą o użytkownikach zainteresowanych dużymi autami rodzinnymi oferującymi bardzo dobre osiągi oraz nowoczesne wyposażenie.


Prezentowany pojazd Toyota Venza jest produkowany od 2008 roku. Jest to 5-drzwiowy van charakteryzujący się solidną konstrukcją. Jest ona w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 5 osób oraz przewożone przez nie bagaże. Warto też wspomnieć o bogatym wyposażeniu, które zapewnia najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Auto jest również odporne na różne awarie, itp. Dzięki takim atutom prezentowany model pojazdu spełnia nawet bardzo rygorystyczne oczekiwania użytkowników.


Opisywany samochód Toyota Venza to model wyposażony w napęd na przednie koła lub obie osie. Moc silnika jest przenoszona na taki napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej, która działa w sposób wydajny, a także niezawodny. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to opisywany model pojazdu posiada silniki o pojemności 2.7 oraz 3.5 litra. Jednostka 2.7 oferuje moc na poziomie 185 koni mechanicznych, natomiast silnik 3.5 produkuje moc 272 koni mechanicznych. Takie parametry przekładają się na bardzo dobre osiągi auta.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota venza?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Venza jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Venza. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt