Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Camry

 • Toyota Camry

  Toyota Camry toyota wersja europa ,zadbany,silnik góra uszczelniona,badania wazne!

  25800
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  183000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  183000 KM
  Poj. silnika:
  2400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Toyota Camry

  Toyota Camry HYBRYDOWA , BOGATA WERSJA , AUTOMAT

  32500
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  111000 km
  Rodzaj paliwa:
  Hybryda
  Moc silnika:
  156 KM
  Poj. silnika:
  2362 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota Camry to model samochodu osobowego zaliczanego do grupy aut klasy średniej-wyższej nazywanej również klasą premium lub segmentem E. Oznacza to, że opisywany samochód charakteryzuje się przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie maksymalnie 5 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywane auto może być wykorzystywane jako model o charakterze rodzinnym. Bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo sprawia, że opisywane auto nadaje się do użytkowania nie tylko na krótkich, ale również na długich trasach. Samochód ten wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych posiadaniem najwyższej jakości auta dla siebie oraz swojej rodziny.


Opisywane auto Toyota Camry to model z bogatą historią produkowany od 1982 roku. Przez cały czas produkcji powstało bardzo wiele generacji i odmian tego samochodu. Auto było regularnie modernizowane pod względem wyglądu zewnętrznego, zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia. Dzięki temu Toyota Camry przez cały czas spełniała oczekiwania użytkowników oraz była dostosowana do zmieniających się norm obowiązujących na rynku. Atutem tego auta była duża dynamika jazdy oraz bogate i luksusowe wyposażenie sprawiające, że nawet daleka i długa podróż była i jest komfortowa, bezpieczna oraz bezproblemowa.


Najnowsza generacja tego modelu znana pod nazwą XV50 jest produkowana od 2011 roku. Jest to 4-drzwiowy sedan wyposażony w 6-stopniową przekładnię automatyczną. Silniki 2.5 oraz 3.5 litra (w tym oszczędny i ekologiczny silnik hybrydowy 2.5 litra wspomagany przez jednostkę elektryczną) oferują moc na poziomie 178, 200 oraz 268 koni mechanicznych.

Polska

Toyota Camry - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Camry w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt