Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Camry

toyota camry

Toyota Camry to model samochodu osobowego zaliczanego do grupy aut klasy średniej-wyższej nazywanej również klasą premium lub segmentem E. Oznacza to, że opisywany samochód charakteryzuje się przestronnym wnętrzem umożliwiającym przewożenie maksymalnie 5 osób. Dzięki takiemu atutowi opisywane auto może być wykorzystywane jako model o charakterze rodzinnym. Bogate wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo sprawia, że opisywane auto nadaje się do użytkowania nie tylko na krótkich, ale również na długich trasach. Samochód ten wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach zainteresowanych posiadaniem najwyższej jakości auta dla siebie oraz swojej rodziny.


Opisywane auto Toyota Camry to model z bogatą historią produkowany od 1982 roku. Przez cały czas produkcji powstało bardzo wiele generacji i odmian tego samochodu. Auto było regularnie modernizowane pod względem wyglądu zewnętrznego, zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia. Dzięki temu Toyota Camry przez cały czas spełniała oczekiwania użytkowników oraz była dostosowana do zmieniających się norm obowiązujących na rynku. Atutem tego auta była duża dynamika jazdy oraz bogate i luksusowe wyposażenie sprawiające, że nawet daleka i długa podróż była i jest komfortowa, bezpieczna oraz bezproblemowa.


Najnowsza generacja tego modelu znana pod nazwą XV50 jest produkowana od 2011 roku. Jest to 4-drzwiowy sedan wyposażony w 6-stopniową przekładnię automatyczną. Silniki 2.5 oraz 3.5 litra (w tym oszczędny i ekologiczny silnik hybrydowy 2.5 litra wspomagany przez jednostkę elektryczną) oferują moc na poziomie 178, 200 oraz 268 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota camry?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Camry jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Camry. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt