Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Hilux

 • Toyota Hilux

  Toyota Hilux 2.4 SR5 4x4 aut Navi, Demo, serwis ASO, VAT 23%

  155900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  11000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  150 KM
  Poj. silnika:
  2494 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Toyota Hilux

  Toyota Hilux 4X4 , Pierwszy właściciel , BEZWYPADKOWY

  46500
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  240439 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  144 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota Hilux to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów o charakterze terenowym. Warto dodać, że przewożenie osób nie jest jedynym przeznaczeniem tego auta. Jest ono bowiem dostępne w wersji nadwozia pickup, więc umożliwia ono również transport różnych towarów, przedmiotów, narzędzi, itp. W związku z tym opisywane auto jest wykorzystywane nie tylko przez użytkowników prywatnych, ale również przez różne firmy, których działalność jest pośrednio lub bezpośrednio związana z przewozem ładunków na krótkich, a także długich dystansach. Prezentowane auto zostało wyprodukowane z myślą o użytkownikach, którym zależy na możliwości transportu nie tylko na drogach asfaltowych, ale również w terenie.


Opisywany samochód Toyota Hilux jest produkowany od 1968 roku i przez cały ten czas wytworzono siedem generacji. Wszystkie te modele charakteryzowały się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było utrzymywanie bardzo ciężkich ładunków oraz innych obciążeń generowanych w czasie przewozu pasażerów i towarów w trasach terenowych.


Od 2005 roku produkowana jest siódma generacja opisywanego modelu Toyota Hilux. Auto takie w zależności od wersji jest przystosowane do przewożenia maksymalnie 2-5 osób. Jego ważnym atutem jest oczywiście jego ładowność. Model ten dysponuje wyposażeniem poprawiającym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Ten 2 lub 4-drzwiowy pickup to samochód osobowo-dostawczy wyposażony w napęd na tylne koła lub na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na takie elementy napędowe przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4 i 5-biegowej przekładni automatycznej.

Polska

Toyota Hilux - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Hilux w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt