Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota FJ

toyota fj

Pojazd osobowy marki Toyota FJ to samochód zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwany SUV przystosowany do przewożenia maksymalnie 5 osób. Dzięki przestronnemu wnętrzu oraz profesjonalnemu wyposażeniu, samochód taki spełniał zadania pojazdu rodzinnego zapewniającego najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Model ten został stworzony przede wszystkim dla ludzi zainteresowanych posiadaniem auta wielozadaniowego, które poradzi sobie nie tylko z jazdą po szosie, ale również po dziurawej drodze, trasie polnej, a także w terenie.


Opisywane auto Toyota FJ charakteryzuje się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymywanie obciążeń generowanych przez 5 osób oraz przeciążeń związanych z jazdą w warunkach terenowych. Solidność to tylko jeden z atutów. Prezentowany model to auto posiadające bardzo przestronne i dobrze wyposażone wnętrze, dzięki któremu ludzie przebywający w samochodzie mają zapewniony najwyższy możliwy poziom komfortu i przede wszystkim bezpieczeństwa.


Prezentowany samochód Toyota FJ był produkowany w latach 2006-2013 jako 5-drzwiowy SUV. Model ten posiadał napęd na tylne koła, ale dostępne były również wersje z napędem na obie osie, które radziły sobie lepiej w trudniejszym terenie. Moc silnika była przenoszona na taki napęd dzięki 5-biegowej skrzyni automatycznej lub 6-biegowej przekładni manualnej. Silnik o pojemności 4.0 litra zapewniał moc na poziomie 243 koni mechanicznych. Auto przyspieszało do 100 km/h w czasie 7,3 sekund, a jego prędkość maksymalna to poziom 170 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota fj?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota FJ jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota FJ. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt