Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota GT86

 • Toyota GT86

  Toyota GT86 NISKI PRZEBIEG , 200 KM , AUTOMAT

  56900
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  50600 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  200 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Toyota GT86 to pojazd zaliczany do tak zwanego segmentu sportowego. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto posiada bardzo dobre osiągi, takie jak wysoka prędkość maksymalna i krótki czas przyspieszenia do 100 km/h oraz wyższych prędkości. Parametry te są podobne do tych generowanych przez pojazdy wyczynowe startujące w rajdach, a także wyścigach samochodowych. Opisywane auto posiada miejsce tylko dla 4 osób, a korzystanie z niego jak z pojazdu rodzinnego może być uciążliwe. Model ten został wyprodukowany głównie z myślą o ludziach zainteresowanych dużą dynamiką oraz możliwością szybkiego pokonywania dalekich dystansów dzięki sportowej, agresywnej jeździe.


Prezentowane auto Toyota GT86 jest produkowane od 2009 roku. Oprócz elementów zapewniających bardzo dobre osiągi, samochód ten posiada solidną konstrukcję zapewniającą odporność na przeciążenia generowane w czasie jazdy z dużą prędkością. Należy też pamiętać o wyposażeniu obejmującym lampy LED, klimatyzację, system stabilizacji toru jazdy, ABS, system pomagający przy ruszaniu pod górę, itp. Dzięki takiemu wyposażeniu model ten jest bezpieczny w użytkowaniu i mógł on zostać dopuszczony do ruchu drogowego.


Opisywany samochód Toyota GT86 to 2-drzwiowe coupe posiadające napęd na tylne koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej posiadającej taką samą liczbę przełożeń. Jeśli chodzi o silnik to w prezentowanym modelu zastosowana jest jednostka napędowa o pojemności 2.0 litra generująca moc na poziomie 200 koni mechanicznych.

Polska

Toyota GT86 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota GT86 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt