Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota GT86

toyota gt86

Samochód osobowy marki Toyota GT86 to pojazd zaliczany do tak zwanego segmentu sportowego. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto posiada bardzo dobre osiągi, takie jak wysoka prędkość maksymalna i krótki czas przyspieszenia do 100 km/h oraz wyższych prędkości. Parametry te są podobne do tych generowanych przez pojazdy wyczynowe startujące w rajdach, a także wyścigach samochodowych. Opisywane auto posiada miejsce tylko dla 4 osób, a korzystanie z niego jak z pojazdu rodzinnego może być uciążliwe. Model ten został wyprodukowany głównie z myślą o ludziach zainteresowanych dużą dynamiką oraz możliwością szybkiego pokonywania dalekich dystansów dzięki sportowej, agresywnej jeździe.


Prezentowane auto Toyota GT86 jest produkowane od 2009 roku. Oprócz elementów zapewniających bardzo dobre osiągi, samochód ten posiada solidną konstrukcję zapewniającą odporność na przeciążenia generowane w czasie jazdy z dużą prędkością. Należy też pamiętać o wyposażeniu obejmującym lampy LED, klimatyzację, system stabilizacji toru jazdy, ABS, system pomagający przy ruszaniu pod górę, itp. Dzięki takiemu wyposażeniu model ten jest bezpieczny w użytkowaniu i mógł on zostać dopuszczony do ruchu drogowego.


Opisywany samochód Toyota GT86 to 2-drzwiowe coupe posiadające napęd na tylne koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej posiadającej taką samą liczbę przełożeń. Jeśli chodzi o silnik to w prezentowanym modelu zastosowana jest jednostka napędowa o pojemności 2.0 litra generująca moc na poziomie 200 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota gt86?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota GT86 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota GT86. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt