Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Verso S

toyota verso s

Samochód osobowy znany pod nazwą Toyota Verso S to nic innego jak druga generacja modelu Toyota Ractis. Jest to model typu minivan. Oznacza to, że posiada on przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie maksymalnie 5 osób. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu i bezpieczeństwa zapewnianemu nawet w czasie dalekiej trasy, opisywany samochód spełnia zadania modelu o charakterze rodzinnym. Warto zapamiętać, że samochód ten wyprodukowano przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy poszukują wysokiej jakości samochodów zapewniających dynamikę oraz jak najlepsze warunki jazdy.


Prezentowany pojazd Toyota Verso S charakteryzuje się przede wszystkim solidną konstrukcją. Dzięki niej auto nie ma problemów z utrzymaniem dużych obciążeń generowanych przez 5 osób oraz przewożone przez nie bagaże. Dodatkowym atutem tego modelu jest fakt posiadania przez niego bardzo profesjonalnego, a także bogatego wyposażenia odpowiedzialnego za zapewnianie jak najwyższego poziomu wygody oraz bezpieczeństwa jazdy. Opisywany samochód jest produkowany od 2010 roku, a jego produkcja trwa nadal.


Opisywany samochód Toyota Verso S osobowy jest dostępny na rynku jako 5-drzwiowy hatchback. Auto takie posiada napęd na przednie koła, ale dostępne są również bardziej dynamiczne wersje posiadające napęd na obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 7-biegowej przekładni CVT. Silniki o pojemności 1.3, 1.4 oraz 1.5 litra zapewniają odpowiedni poziom mocy przy jednocześnie niskim stopniu zużycia paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota verso s?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Verso S jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Verso S. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt