Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Yaris

toyota yaris

Toyota Yaris to auto osobowe produkcji japońskiej zaliczane do grona aut klasy B. Innymi słowy jest to model subkompaktowy, którego rozmiar jest odrobinę większy od klasycznych aut miejskich, ale jednocześnie mniejszy od modeli kompaktowych. Prezentowany samochód posiada więc dość małe rozmiary, ale mimo to zapewnia miejsce dla 5 osób i może być wykorzystywany jako auto rodzinne. Warto jednak pamiętać, że ze względu na swoje parametry, model ten przeznaczony jest głównie do użytkowania w formie pojazdu miejskiego. Zapewnia on odpowiednią zwrotność oraz ułatwia wykonywanie wielu różnych manewrów charakterystycznych dla jazdy w mieście. Został on zaprojektowany głównie z myślą o osobach zainteresowanych użytkowaniem wysokiej jakości auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca, gdzie wymagane jest pokonanie krótkiego dystansu.


Model Toyota Yaris jest produkowany od 1999 roku, a na przestrzeni dziejów powstały trzy generacje tego pojazdu. Modernizacje obejmowały wygląd zewnętrzny, zastosowane elementy mechaniczne oraz inne rozwiązania techniczne. Dzięki temu samochód był stale dopasowywany do zmieniających się wymagań rynkowych. Bogate wyposażenie zapewniało i nadal zapewnia odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.


Od 2011 roku wytwarzana jest trzecia generacja znana pod nazwą Toyota Yaris III. Samochód ten jest oferowany jako 3 i 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednie koła oraz hybrydową przekładnią CVT. Silniki o pojemności 1.0, 1.3 oraz 1.4 litra oferują moc na poziomie 69, 99 (1.0 i 1.3 benzyna) oraz 90 (1.4 diesel) koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota yaris?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Yaris jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Yaris. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt