Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Urban Cruiser

 • Toyota Urban Cruiser

  Toyota Urban Cruiser KLIMA , ALUFELGI , SERWIS

  28900
  Rok produkcji:
  2009
  Przebieg:
  188000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1364 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Toyota Urban Cruiser to samochód osobowy należący do grupy pojazdów klasy sportowo-użytkowej. Innymi słowy jest to pojazd sportowo-użytkowy oferujący przestronne wnętrze dla maksymalnie 5 osób. Dzięki temu atutowi, prezentowane auto jest użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Model ten zapewnia bardzo komfortowe oraz bezpieczne warunki podróży nawet na bardzo dalekich dystansach. Samochód ten stworzono z myślą o ludziach szukających auta rodzinnego zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy nie tylko po szosie, ale również w terenie.


Prezentowany pojazd Toyota Urban Cruiser jest produkowany od 2008 roku. Model ten charakteryzuje się przede wszystkim solidną, wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej opisywany samochód radzi sobie bardzo dobrze z obciążeniami i przeciążeniami generowanymi w czasie przewożenia 5 osób na trasie terenowej. Warto dodać, że dostępne są dwie wersje wyposażeniowe o nazwie Luna oraz Sol, które obejmują sprzęt zapewniający najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Toyota Urban Cruiser to samochód osobowy, w którym zastosowano napęd na przednie koła lub napęd na cztery osie radzący sobie bardzo dobrze z pokonywaniem tras terenowych. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowej przekładni manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 1.3 litra oferują moc maksymalną na poziomie 99-100 koni mechanicznych, natomiast jednostka dieslowska o pojemności 1.4 litra produkuje moc 90 koni mechanicznych. Atutem tych silników jest niskie zużycie paliwa na poziomie 4,9-5,5 litra w cyklu mieszanym.

Polska

Toyota Urban Cruiser - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Urban Cruiser w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt