Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Highlander

 • Toyota Highlander

  Toyota Highlander LPG, 7 OSOBOWY , 4X4 , SUV

  34000
  Rok produkcji:
  2004
  Przebieg:
  140000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  240 KM
  Poj. silnika:
  3300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd osobowy znany na rynku pod nazwą Toyota Highlander to auto o charakterze sportowo-użytkowym. Model ten charakteryzuje się więc przede wszystkim sporym rozmiarem i przestronnym wnętrzem, w którym zapewnione są jak najlepsze warunki jazdy dla maksymalnie 7 osób. W związku z takim atutem, opisywany pojazd jest użytkowany przede wszystkim jako auto rodzinne przystosowane do zapewniania jak najlepszego komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na dalekich dystansach. Auto tego rodzaju zostało wyprodukowane z myślą o osobach, które poszukują wygodnego i bezpiecznego samochodu dla siebie oraz swoich rodzin. Spełnia on zadania osób szukających wielozadaniowego pojazdu radzącego sobie nie tylko z pokonywaniem tras asfaltowych, ale również terenowych.


Cechą charakterystyczną prezentowanego modelu samochodu Toyota Highlander  jest fakt, że posiada on bardzo solidną konstrukcję, dzięki której model ten jest w stanie utrzymać ciężar 7 osób oraz przewożonych przez nie bagaży. Opisywany pojazd był również odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także przeciążenia generowane w czasie pokonywania tras terenowych. Model posiada również bogate wyposażenie odpowiedzialne za zapewnianie najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Prezentowane auto jest dostępne z napędem na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 4 lub 5, lub 6-biegowej przekładni automatycznej. Aktualnie produkowana jest trzecia generacja tego modelu, która posiada 6-biegowy automat oraz silniki 2.7 i 3.5 litra, które są bardzo dynamiczne. Wśród nich znajduje się jednostka hybrydowa 3.5 litra wspomagana przez silnik elektryczny.

Polska

Toyota Highlander - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Highlander w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt