Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Highlander

toyota highlander

Pojazd osobowy znany na rynku pod nazwą Toyota Highlander to auto o charakterze sportowo-użytkowym. Model ten charakteryzuje się więc przede wszystkim sporym rozmiarem i przestronnym wnętrzem, w którym zapewnione są jak najlepsze warunki jazdy dla maksymalnie 7 osób. W związku z takim atutem, opisywany pojazd jest użytkowany przede wszystkim jako auto rodzinne przystosowane do zapewniania jak najlepszego komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na dalekich dystansach. Auto tego rodzaju zostało wyprodukowane z myślą o osobach, które poszukują wygodnego i bezpiecznego samochodu dla siebie oraz swoich rodzin. Spełnia on zadania osób szukających wielozadaniowego pojazdu radzącego sobie nie tylko z pokonywaniem tras asfaltowych, ale również terenowych.


Cechą charakterystyczną prezentowanego modelu samochodu Toyota Highlander  jest fakt, że posiada on bardzo solidną konstrukcję, dzięki której model ten jest w stanie utrzymać ciężar 7 osób oraz przewożonych przez nie bagaży. Opisywany pojazd był również odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także przeciążenia generowane w czasie pokonywania tras terenowych. Model posiada również bogate wyposażenie odpowiedzialne za zapewnianie najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Prezentowane auto jest dostępne z napędem na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 4 lub 5, lub 6-biegowej przekładni automatycznej. Aktualnie produkowana jest trzecia generacja tego modelu, która posiada 6-biegowy automat oraz silniki 2.7 i 3.5 litra, które są bardzo dynamiczne. Wśród nich znajduje się jednostka hybrydowa 3.5 litra wspomagana przez silnik elektryczny.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota highlander?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Highlander jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Highlander. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt