Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Toyota Avalon

 • Toyota Avalon

  Toyota Avalon automat , super stan , niski przebieg

  95900
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  13000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  286 KM
  Poj. silnika:
  3500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Model samochodu osobowego znany na rynku motoryzacyjnym jako Toyota Avalon to pojazd zaliczany do grona aut klasy premium. Innymi słowy jest to samochód dysponujący przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 5, a nawet 6 osób. W związku z tym atutem prezentowane auto jest pojazdem spełniającym zadania auta rodzinnego zapewniającego komfortowy, a także bezpieczny transport na bliskich oraz bardzo dalekich dystansach. Model ten został zaprojektowany z myślą o ludziach, którym zależy na posiadaniu bardzo solidnego i dynamicznego auta rodzinnego zapewniającego bardzo dobre warunki jazdy.


Opisywany samochód Toyota Avalon to model produkowany od 1994 roku. Jest to auto charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem zbliżonym do tego, jakie można znaleźć w samochodach o charakterze luksusowym. Dzięki licznym zastosowanym technologiom, urządzeniom oraz elementom wyposażenia, prezentowany samochód zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Oprócz tego dzięki takiemu wyposażeniu nawet bardzo daleka trasa nie jest nudna, męcząca, niewygodna ani niebezpieczna.


Ten 4-drzwiowy sedan toToyota Avalon , samochód wyposażony w napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona dzięki zastosowaniu 4, 5 lub 6-biegowych przekładni automatycznych. W modelu tym stosowane są silniki o pojemności 3.0 oraz 3.5 litra. Większa jednostka napędowa 3.5 litra produkuje moc 272 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna samochodu z tym silnikiem to poziom 220 km/h. Auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 7,3 sekundy.

Polska

Toyota Avalon - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Toyota Avalon w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt