Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Avalon

toyota avalon

Model samochodu osobowego znany na rynku motoryzacyjnym jako Toyota Avalon to pojazd zaliczany do grona aut klasy premium. Innymi słowy jest to samochód dysponujący przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 5, a nawet 6 osób. W związku z tym atutem prezentowane auto jest pojazdem spełniającym zadania auta rodzinnego zapewniającego komfortowy, a także bezpieczny transport na bliskich oraz bardzo dalekich dystansach. Model ten został zaprojektowany z myślą o ludziach, którym zależy na posiadaniu bardzo solidnego i dynamicznego auta rodzinnego zapewniającego bardzo dobre warunki jazdy.


Opisywany samochód Toyota Avalon to model produkowany od 1994 roku. Jest to auto charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem zbliżonym do tego, jakie można znaleźć w samochodach o charakterze luksusowym. Dzięki licznym zastosowanym technologiom, urządzeniom oraz elementom wyposażenia, prezentowany samochód zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Oprócz tego dzięki takiemu wyposażeniu nawet bardzo daleka trasa nie jest nudna, męcząca, niewygodna ani niebezpieczna.


Ten 4-drzwiowy sedan toToyota Avalon , samochód wyposażony w napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona dzięki zastosowaniu 4, 5 lub 6-biegowych przekładni automatycznych. W modelu tym stosowane są silniki o pojemności 3.0 oraz 3.5 litra. Większa jednostka napędowa 3.5 litra produkuje moc 272 koni mechanicznych, a prędkość maksymalna samochodu z tym silnikiem to poziom 220 km/h. Auto przyspiesza do 100 km/h w czasie 7,3 sekundy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota avalon?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Avalon jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Avalon. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt