Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Sienna

toyota sienna

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Toyota Sienna jest autem osobowym zaliczanym do klasy pojazdów MPV. Innymi słowy jest to van zapewniający przestronny wnętrze, w którym można pomieścić maksymalnie 7 osób. Dzięki temu opisywany samochód jest użytkowany jako auto rodzinne przeznaczone dla większych rodzin, a także jako pojazd o charakterze komercyjnym przeznaczony do przewożenia zorganizowanych grup osób w komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Model ten wyprodukowano z myślą o ludziach szukających wydajnego, a także dynamicznego samochodu dla siebie oraz swoich rodzin.


Opisywany samochód Toyota Sienna jest produkowany od 1997 roku aż po dziś dzień. Auto tego typu niezależnie od swojej generacji charakteryzowało się bardzo dużą solidnością konstrukcji, dzięki której możliwe było i nadal jest utrzymanie ciężaru 7 osób oraz przewożonych przez nie bagaży. Warto też dodać, że wszystkie generacje tego modelu posiadały bogate wyposażenie, dzięki któremu prezentowane auto zapewnia wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Najnowsza, trzecia generacja modelu Toyota Sienna jest produkowana od 2010 roku. Model ten posiada napęd na przednie lub wszystkie koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki o pojemności 2.7 oraz 3.5 zapewniają bardzo wysoki poziom dynamiki, dzięki produkowanej przez nie mocy sięgającej granicy 187 lub 266 koni mechanicznych. Oznacza to, że model ten zapewnia w miarę szybkie pokonywanie bardzo dalekich dystansów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota sienna?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Sienna jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Sienna. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt