Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Avensis

toyota avensis

Toyota Avensis to samochód osobowy zaliczany do segmentu D czyli do grona aut klasy średniej. Oznacza to, że bardzo istotną cechą opisywanego modelu jest fakt, że posiada on bardzo przestronne wnętrze pozwalające na transport 5 osób w dość komfortowych, a także bezpiecznych warunkach. Dzięki takim cechom prezentowany samochód może być użytkowany jako auto rodzinne zapewniające jak najlepsze warunki jazdy nawet na długich trasach. Model ten zaprojektowano z myślą o szerszym gronie odbiorców poszukujących rodzinnego modelu zapewniającego wydajność, solidność i bezpieczeństwo.


Opisywane auto Toyota Avensis jest produkowane od 1998 roku i przez cały ten czas powstały jego trzy generacje. Modele te różnią się od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi elementami mechanicznymi, technologiami, itp. Dzięki temu pojazd jest cały czas dopasowany do rygorystycznych wymagań użytkowników oraz spełnia wymagania określone w rygorystycznych normach jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej.


Od 2015 roku produkowany jest model znany pod nazwą Toyota Avensis III FL. Auto jest produkowane jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Model ten dysponuje napędem na przednie koła, a za przenoszenie na nie mocy odpowiada 6-biegowa skrzynia w wersji manualnej. Silniki benzynowe 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra zapewniają moc na poziomie 132, 147 oraz 152 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki wysokoprężne o pojemności 1.6 oraz 2.0 litra to oferują one moc 112 oraz 142 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota avensis?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Avensis jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Avensis. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt