Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Carina

toyota carina

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Toyota Carina to nic innego jak model auta zaliczany do grona pojazdów segmentu D czyli tak zwanej klasy średniej. Był to więc standardowo wyposażony model oferujący przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie maksymalnie 5 osób. Warunki jazdy były dobre i dzięki temu auto było użytkowane jako samochód rodzinny zapewniający transport na krótkich, średnich, a także długich dystansach. Model wyprodukowano z myślą o szerszym gronie odbiorców poszukujących wysokiej jakości, tanich w eksploatacji aut rodzinnych ze standardowymi funkcjami oraz możliwościami.


Prezentowany samochód Toyota Carina to auto mogące pochwalić się bogatą tradycją, ponieważ model ten był produkowany w latach 1970-2001. W tym czasie powstało aż siedem generacji tego pojazdu. Modernizacje obejmowały różne cechy takie jak wygląd zewnętrzny, wnętrze, wyposażenie oraz zastosowane technologie i rozwiązania mechaniczne. Dzięki temu przez cały czas auto było zgodne ze zmieniającymi się, rygorystycznymi normami jakościowymi dotyczącymi pojazdów klasy średniej.


Siódma, najnowsza generacja modelu Toyota Carina była produkowana w latach 1996-2001. Był to 4-drzwiowy sedan, w którym zastosowano przekładnie automatyczne z 4 biegami oraz 5 i 6-biegowe przekładnie manualne odpowiadające za przenoszenie mocy silnika na napęd na przednie koła lub na obie osie. Silniki 1.5-2.2 litra zapewniały bardzo dobre osiągi, dzięki którym nawet dalekie dystanse były pokonywane w sposób szybki i dynamiczny.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota carina?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Carina jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Carina. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt