Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Paseo

toyota paseo

Toyota Paseo to samochód osobowy zaliczany do grona kompaktowych aut sportowych. Oznacza to, że charakteryzował się on małym wnętrzem i nie nadawał się za bardzo do użytkowania jako pojazd rodzinny. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którym zależy na posiadaniu dynamicznego pojazdu będącego w stanie w krótkim czasie pokonywać nawet bardzo dalekie dystanse. Auto charakteryzuje się osiągami podobnymi do tych, które są spotykane w pojazdach wyczynowych biorących udział w wyścigach, a także rajdach samochodowych. Oczywiście prezentowany model był przystosowany do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Pierwszą generację opisywanego modelu Toyota Paseo produkowano w latach 1991-1995. Było to 2-drzwiowe coupe z napędem na przednie koła, na które moc silnika jest przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub 4-biegowego automatu. Jednostka napędowa o pojemności 1.5 litra generowała moc na poziomie 100 koni mechanicznych. Taki silnik w połączeniu z niską masą własną pojazdu sprawia, że prezentowane auto zapewnia bardzo dużą dynamikę jazdy.


Druga generacja prezentowanego auta Toyota Paseo była produkowana w latach 1995-1999. Model ten był dostępny jako 2-drzwiowe coupe oraz 2-drzwiowy kabriolet. Samochód ten również posiadał napęd na przednie koła oraz 5-biegowe przekładnie manualne, a także 4-biegowe automaty. Silniki o pojemności 1.3 oraz 1.5 litra produkowały moc na poziomie 89 oraz 93 koni mechanicznych. Oznacza to, że prezentowany pojazd był również bardzo dynamiczny.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota paseo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Paseo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Paseo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt