Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Previa

toyota previa

Auto osobowe znane pod nazwą Toyota Previa to samochód zaliczany do grona tak zwanych pojazdów typu minivan. Model ten posiada wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 7 osób. W związku z taką cechą prezentowany samochód może być użytkowany jako auto rodzinne, a także może służyć bardziej komercyjnie jako pojazd przeznaczony do transportu pasażerów przez firmy taksówkarskie oraz przedsiębiorstwa zajmujące się krajowym, a także międzynarodowym przewozem ludzi. Auto takie zostało wyprodukowane przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którym zależy na posiadaniu wydajnego i trwałego pojazdu radzącego sobie z dynamicznym, komfortowym oraz bezpiecznym przewozem ludzi i sporej liczby bagaży.


Opisywany samochód Toyota Previa jest produkowany od 1990 roku. Model ten do tej pory powstał w ramach trzech generacji. Każda z nich odróżniała się od poprzedniczek wyglądem zewnętrznym, jednak zmiany były bardziej kosmetyczne. Oprócz tego zastosowane zostały różne nowoczesne technologie, elementy mechaniczne, a także wyposażenie. Dzięki temu prezentowane auta spełniały swoje zadania w bardzo wydajny sposób. Model był zgodny z wymaganiami użytkowników oraz ze zwiększającymi się standardami rynkowymi.


Od 2006 roku produkowana jest trzecia generacja modelu Toyota Previa. Samochód ten jest wyposażony w automatyczne skrzynie biegów posiadające 4 lub 6 przełożeń. Odpowiadają one za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Jeśli mowa o silnikach to w prezentowanym samochodzie zastosowano silniki o pojemności 2.4 oraz 3.5 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota previa?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Previa jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Previa. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt