Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Supra

toyota supra

Toyota Supra to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy sportowej. Modele te były przystosowane do zapewniania jak najlepszych warunków jazdy na dalekich dystansach. Prezentowane auto sportowe zapewniało bardzo dobre osiągi podobne do tych generowanych przez samochody rajdowe oraz wyścigowe. Oczywiście w modelu tym zastosowano rozwiązania techniczne mające za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki takiemu sprzętowi prezentowany pojazd został dopuszczony do użytkowania w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Opisywany model Toyota Supra produkowano w latach 1978-2002. Przez cały ten czas powstały cztery generacje prezentowanego samochodu. Cechą wspólną wszystkich generacji opisywanego auta był fakt, że charakteryzowało się ono dużą solidnością oraz odpornością na uszkodzenia i przeciążenia związane z jazdą z dużą prędkością. Warto też zapamiętać o bogatym wyposażeniu, dzięki któremu kierowca oraz pasażerowie mają zapewnione bardzo dobre warunki jazdy pod względem komfortu, a także bezpieczeństwa.


Najnowsza, czwarta generacja opisywanego samochodu Toyota Supra była produkowana w latach 1992-2002. Model ten był wytwarzany jako 2-drzwiowe coupe posiadające napęd na tylne koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5 albo 6-biegowej przekładni manualnej. W aucie tym stosowano silniki o pojemności 3.0 litra, które oferowały moc w zakresie 223-324 koni mechanicznych. Dzięki temu auto zapewniało bardzo dobre przyspieszenie oraz wysoką prędkość maksymalną.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota supra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Supra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Supra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt