Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Toyota Tacoma

toyota tacoma

Toyota Tacoma to samochód zaliczany do grona pojazdów typu pick-up. Oznacza to, że prezentowany samochód posiada ograniczone miejsce dla kierowcy i pasażerów, ale w zamian za to oferuje dużą przestrzeń bagażową służącą do przewożenia różnych ładunków w tylnej części samochodu. W związku z takimi cechami opisywane auto było wykorzystywane przez osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa zainteresowane możliwością wydajnego przewożenia różnych ładunków, narzędzi, przedmiotów oraz innych ładunków o sporej masie, a także nietypowych gabarytach.


Opisywany pojazd Toyota Tacoma jest produkowany od 2015 roku. Przez cały ten czas wyprodukowano trzy generacje prezentowanego modelu. Wszystkie te auta charakteryzowały się bardzo dużą solidnością, dzięki której pojazdy te były odporne na przeciążenia generowane przez nawet bardzo duże i ciężkie ładunki przewożone w tylnej części bagażowej. Jeśli chodzi o wyposażenie to zapewnia ono wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażerów oraz pozwala na bezpieczny transport różnych materiałów i ładunków.


Od 2015 roku aż po dziś dzień produkowana jest trzecia generacja opisywanego modelu samochodu Toyota Tacoma. Jest to auto posiadające napęd na tylne koła, ale dostępne są również bardziej dynamiczne, uterenowione wersje wyposażone w napęd na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, a także 6-biegowej przekładni automatycznej. Jednostki napędowe o pojemności 2.7 oraz 3.5 litra zapewniają moc na poziomie 159 oraz 278 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu toyota tacoma?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Toyota Tacoma jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Toyota Tacoma. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt