Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi A7

audi a7

Audi A7 to samochód sportowy charakteryzujący się luksusowym wnętrzem. Dzięki temu zapewnia on możliwość dynamicznej, sportowej jazdy po autostradach i drogach, ale jednocześnie umożliwia komfortowe podróżowanie większej liczbie osób. Jest to więc idealny wybór dla rodzin oraz osób, które preferują agresywną jazdę. Prezentowany model jest produkowany od 2010 roku jako 5-drzwiowy liftback i dysponuje on miejscem dla 5 osób.


Nadwozie Audi A7 jest wykonane z nowoczesnej stali i aluminium. Dzięki temu pojazd jest bardzo trwały. W 2014 roku przeprowadzono lifting pojazdu. Zmieniono zderzak przedni, osłonę chłodnicy oraz kształt przednich świateł. Zwiększono również poziom dostępnego wyposażenia. Oznacza to, że opisywany samochód dysponuje bardzo wieloma udogodnieniami i innowacyjnymi systemami, które zapewniają nie tylko komfortową, ale również bardzo bezpieczną jazdę.


Audi A7 jest samochodem posiadającym napęd na przód lub cztery koła. W prezentowanym modelu moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 7-biegowej skrzyni dwusprzęgłowej oraz 8-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki benzynowe dostępne są w zakresie pojemności od 2.0 do 4.0, a najbardziej dynamiczna wersja umożliwia rozwijanie prędkości do 250 km/h, która jest ograniczona elektronicznie, jednak po dopłacie można ją zwiększyć nawet do 305 km/h. Dostępnych jest również 8 silników diesla. W najnowszych i najmocniejszych prędkość jest ograniczona elektronicznie do 250 km/h, tak samo jak w przypadku niektórych silników benzynowych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi a7?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi A7 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi A7. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt