Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford B-MAX

ford b-max

Ford B-MAX to samochód osobowy zaliczany do grupy pojazdów typu minivan. Jest to auto zapewniające przestronne wnętrze oraz komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla maksymalnie 5 osób. Oznacza to, że opisywany pojazd może być wykorzystywany przede wszystkim jako auto rodzinne na długie trasy. Samochód ten został wyprodukowany z myślą o osobach, które poszukują dużego i dynamicznego środka transportu dla siebie i swoich rodzin.


Opisywany pojazd osobowy Ford B-MAX jest produkowany w Rumunii od 2012 roku. Samochód ten jest dostępny w wersji 5-drzwiowej i jest on oparty na płycie podłogowej znanej z modelu Ford Fiesta. Dostępnych jest wiele wersji wyposażeniowych, w skład których wchodzą systemy i elementy wyposażenia, takie jak system ACS chroniący przed kolizjami przy małych prędkościach, głosowe sterowanie odtwarzaczem i urządzeniami mobilnymi, tempomat, klimatyzacja, ABS oraz wiele innych układów i elementów, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowany samochód marki Ford B-MAX jest autem posiadającym napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiedzialna jest 5 lub 6-biegowa przekładnia manualna, ale dostępne są również wersje posiadające 6-biegową przekładnię automatyczną. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w prezentowanym modelu zastosowano silniki benzynowe o pojemności 1.0-1.6 litra oraz mocy 90-150 KM. W szerokiej ofercie silnikowej znajdują się również dieslowskie jednostki napędowe, których pojemność to poziom 1.5 lub 1.6 litra, a moc to poziom 75-116 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford b-max?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford B-MAX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford B-MAX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt