Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford F350

 • Ford F350

  Ford F350 300 KM , +LPG ,Pierwszy właściciel

  69900
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  190085 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  300 KM
  Poj. silnika:
  5400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Ford F350 to samochód zaliczany do grona pojazdów dostawczych o nadwoziu pickup. Prezentowany pojazd nie jest autem o charakterze rodzinnym, ponieważ posiada ograniczoną przestrzeń dla pasażerów. Cechą charakterystyczną opisywanego auta jest jego duża przestrzeń przeznaczona na przewożenie ciężkich materiałów. Jest to więc auto przeznaczone głównie do zastosowań przemysłowych, rolniczych oraz innych związanych z transportem produktów, narzędzi oraz innych przedmiotów i materiałów.


Warto zaznaczyć, że model o nazwie Ford 350 jest autem zaliczanym do grona pojazdów znanych pod ogólną nazwą Ford Super Duty. Pojazdy tego rodzaju są produkowane od 1998 roku, a od 2008 roku na rynku dostępna jest ich druga generacja. Samochód ten charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać bardzo ciężkie ładunki o masie sięgającej poziomu nawet jednej tony. Możliwe jest przewożenie takich ładunków na krótkich, a także długich dystansach.


Na przestrzeni dziejów wyprodukowano wiele rodzajów Ford F350. Wprowadzano w nich wiele zmian i modernizacji, dzięki którym pojazdy wykonywały swoje zadania w sposób wydajny, komfortowy, a także bezpieczny. Prezentowane auto było i jest produkowane jako 2-drzwiowy lub 4-drzwiowy pickup. Samochód ten dysponuje napędem na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadają skrzynie automatyczne z 4, 5 lub 6 przełożeniami. Dostępne są też wersje manualne z 5 i 6 biegami. Silniki benzynowe i wysokoprężne są dostępne w wersji 5.4-7.3 litra.

Polska

Ford F350 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford F350 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt