Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford F350

ford f350

Samochód marki Ford F350 to samochód zaliczany do grona pojazdów dostawczych o nadwoziu pickup. Prezentowany pojazd nie jest autem o charakterze rodzinnym, ponieważ posiada ograniczoną przestrzeń dla pasażerów. Cechą charakterystyczną opisywanego auta jest jego duża przestrzeń przeznaczona na przewożenie ciężkich materiałów. Jest to więc auto przeznaczone głównie do zastosowań przemysłowych, rolniczych oraz innych związanych z transportem produktów, narzędzi oraz innych przedmiotów i materiałów.


Warto zaznaczyć, że model o nazwie Ford 350 jest autem zaliczanym do grona pojazdów znanych pod ogólną nazwą Ford Super Duty. Pojazdy tego rodzaju są produkowane od 1998 roku, a od 2008 roku na rynku dostępna jest ich druga generacja. Samochód ten charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać bardzo ciężkie ładunki o masie sięgającej poziomu nawet jednej tony. Możliwe jest przewożenie takich ładunków na krótkich, a także długich dystansach.


Na przestrzeni dziejów wyprodukowano wiele rodzajów Ford F350. Wprowadzano w nich wiele zmian i modernizacji, dzięki którym pojazdy wykonywały swoje zadania w sposób wydajny, komfortowy, a także bezpieczny. Prezentowane auto było i jest produkowane jako 2-drzwiowy lub 4-drzwiowy pickup. Samochód ten dysponuje napędem na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadają skrzynie automatyczne z 4, 5 lub 6 przełożeniami. Dostępne są też wersje manualne z 5 i 6 biegami. Silniki benzynowe i wysokoprężne są dostępne w wersji 5.4-7.3 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford f350?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford F350 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford F350. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt