Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Kuga

ford kuga

Ford Kuga jest pojazdem zaliczanym do grona samochodów sportowo-użytkowych. Jest to więc przestronny SUV zapewniający dużą ilość miejsca dla 5 osób. Prezentowany pojazd w związku ze swoją dużą przestronnością oraz bogatym wyposażeniem odpowiadającym za zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa doskonale spełnia rolę auta rodzinnego. Samochód generuje bardzo dobre osiągi na drogach, ale oprócz tego radzi sobie doskonale w terenie o umiarkowanym i średnim poziomie trudności.


Pierwszą generację modelu o nazwie Ford Kuga produkowano w latach 2008-2012. Dostępne były różne wersje wyposażeniowe. W standardzie można było wejść w posiadanie auta wyposażonego w klimatyzację, kontrolę trakcji, ABS, system chroniący przed dachowaniem, a w opcji znajdowała się między innymi elektrycznie ogrzewana szyba przednia. Ten 5-drzwiowy SUV posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc przenoszona była na układ napędowy przez skrzynie manualne (6 biegów) oraz automatyczne (5 i 6 biegów). Silniki benzynowe 2.5 litra oraz diesle 2.0 litra zapewniały moc 136-200 koni mechanicznych.


Ford Kuga drugiej generacji jest produkowany od 2012 roku. Auto posiada również ciekawe wyposażenie obejmujące ABS, ESP, poduszki powietrzne, klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka oraz inne elementy poprawiające komfort i bezpieczeństwo na drodze. 6-biegowe skrzynie automatyczne i manualne przenoszą moc na oś przednią lub napęd na cztery koła. Silniki 1.6-2.0 litra generują moc na poziomie 138-239 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford kuga?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Kuga jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Kuga. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt