Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Puma

ford puma

Ford Puma to mały samochód osobowy o charakterze sportowym. Pojazd tego typu jest autem generującym bardzo dobre osiągi. Jest to więc auto dla miłośników szybkiej i agresywnej jazdy, jaką zapewniają najlepsze samochody wyścigowe. Oczywiście opisywane auto posiada wszelkie niezbędne systemy i elementy wyposażenia, dzięki którym możliwe jest jego użytkowanie poza torem wyścigowym w normalnym ruchu drogowym. Jest to samochód stworzony dla mniejszych grup osób. Maksymalnie mogą nim jechać 4 osoby.


Opisywane auto Ford Puma było produkowane w latach 1997-2001 jako 2-drzwiowe coupe. Oprócz różnych elementów poprawiających wygląd wnętrza, zastosowano wiele rodzajów wyposażenia obejmującego ABS, ASR, poduszki powietrzne, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzację, wspomaganie kierownicy, podgrzewane szyby z przodu i tyłu, centralny zamek, autoalarm oraz wiele innych układów, systemów i zabezpieczeń, dzięki którym jazda takim autem jest komfortowa i bezpieczna pomimo bardzo dużych osiągów.


Prezentowany model Ford Puma był wyposażony w napęd na przednią oś. Mechanizmem odpowiedzialnym za przenoszenie mocy silnika na taki układ napędowy była 5-biegowa skrzynia obsługiwana manualnie. Model, jak na auto sportowe posiadał dość małe silniki o pojemności 1.4, 1.6 oraz 1.7 litra, które zapewniały moc na poziomie 90, 103, 125 oraz 157 koni mechanicznych. Takie jednostki napędowe w połączeniu z niską masą własną pojazdu zapewniały mu bardzo dobre osiągi zbliżone do tych generowanych przez dynamiczne samochody sportowe.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford puma?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Puma jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Puma. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt