Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Fusion

ford fusion

Samochód znany na rynku pod nazwą Ford Fusion jest autem zaliczanym do grona aut typu minivan. Pojazd ten łączy w sobie również cechy miejskiego kombi i auta terenowego. Jest to więc wielofunkcyjny pojazd idealny dla użytkowników mających zróżnicowane wymagania. Bardzo ważną cechą jest duża przestronność wnętrza oraz bogate wyposażenie zapewniające bardzo komfortowe i niezwykle bezpieczne warunki jazdy. Dzięki temu prezentowanego samochodu można używać między innymi jako auta rodzinnego wykorzystywanego na dłuższych dystansach.


Prezentowany samochód Ford Fusion był produkowany w latach 2002-2013 w Niemczech oraz Indiach. Auto posiadało wiele ciekawych i wydajnych elementów wyposażenia, które odpowiadają za zapewnienie jak najbardziej przyjemnej jazdy oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Auto tego rodzaju nadawało się przede wszystkim dla młodych małżeństw z dziećmi. Wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo było zróżnicowane w zależności od wybranej wersji.


Opisywany model znany pod nazwą Ford Fusion był wyposażony w napęd na przednią oś. Moc była na nią przenoszona przy pomocy 5-biegowych skrzyń manualnych, a także automatycznych. Jeśli chodzi o napędzanie auta to dostępne były silniki benzynowe o pojemności 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra oraz mocy 75, 80 i 100 KM. Ich prędkość maksymalna to poziom 159, 163 oraz 178 km/h. Jednostki dieslowskie były dostępne w wersji 1.4 i 1.6 litra. Ich moc to zakres 68 i 90 koni mechanicznych. Takie silniki zapewniają prędkość maksymalną na poziomie 158 i 176 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford fusion?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Fusion jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Fusion. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt