Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford KA

ford ka

Ford KA to mały samochód osobowy zaliczany do klasy A. Jest to auto posiadające ograniczoną przestrzeń umożliwiającą przewożenie maksymalnie 4 osób. Jest to więc samochód przeznaczony głównie na krótkie dystanse oraz trasy miejskie. Oznacza to, że prezentowany pojazd został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, które są zainteresowane posiadaniem auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, do miasta, itp. Ze względu na małe rozmiary, użytkowanie tego pojazdu jako auta rodzinnego jest niepraktyczne.


Pierwsza generacja Ford KA była produkowana w latach 1996-2008. Był to 3-drzwiowy hatchback ze zbiornikiem paliwa o pojemności 40 litrów. Dzięki niskiej masie własnej możliwe było zastosowanie oszczędnych jednostek napędowych przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu dynamiki jazdy charakterystycznego dla auta miejskiego. Jak na samochód do miasta przystało, prezentowane auto posiadało napęd na cztery koła. Moc była na nie przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Jeśli mowa o silnikach, to w modelu KA pierwszej generacji zastosowano jednostki napędowe 1.0-1.6 litra oraz mocy 65-95 koni mechanicznych.


Ford KA II jest produkowany od 2008 roku. Pojazd ten posiada delikatnie zmieniony wygląd zewnętrzny. Jest to bliźniacza odmiana Fiata 500. Auto posiada ciekawe wyposażenie odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dostępne są różne elementy i układy w zależności od wybranej wersji. Silniki benzynowe 1.2 litra oraz diesle 1.3 litra zapewniają moc na poziomie 69 i 75 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford ka?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford KA jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford KA. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt