Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Windstar

ford windstar

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Ford Windstar jest autem typu van. Cechą charakterystyczną tego auta jest jego przestronne wnętrze zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla nawet 7 osób. Jest to więc ciekawa opcja dla osób szukających auta rodzinnego albo pojazdu do regularnego przewożenia większych grup osób. Ten 4-drzwiowy van był produkowany w latach 1995-2003. Samochód ten zapewniał swoim użytkownikom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również dobre osiągi, dzięki którym dalekie dystanse były pokonywane w dosyć krótkim czasie.


Ford Windstar I to pojazd, który produkowano w Kanadzie w latach 1995-1998. Był to 4-drzwiowy van, którego konstrukcja była solidna i radziła sobie dobrze z obciążeniami generowanymi przez pasażerów oraz ich bagaże. Auto posiadało automatyczną skrzynię biegów oraz wiele systemów, układów i elementów wyposażenia wpływających pozytywnie na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W prezentowanej wersji wykorzystano silniki o pojemności 3.0 litra i mocy 150 koni mechanicznych, a także jednostki 3.8 litra generujące moc na poziomie 155 koni mechanicznych.


Ford Windstar drugiej generacji był produkowany od 1998 do 2003 roku. Model ten posiadał zmieniony wygląd, jednak jednostki napędowe pozostały takie same, jak w aucie generacji pierwszej. Ten 4 lub 5-drzwiowy van był dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych o nazwie Cargo Van, LX, SE, SE Sport, SEL oraz Limited. Auto (tak jak generacja pierwsza) było również produkowane na terenie Kanady.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford windstar?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Windstar jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Windstar. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt