Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Windstar

 • Ford Windstar

  Ford Windstar 2 właścicieli , 7-osobowy, klima

  2999
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  330516 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  198 KM
  Poj. silnika:
  3797 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Ford Windstar jest autem typu van. Cechą charakterystyczną tego auta jest jego przestronne wnętrze zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla nawet 7 osób. Jest to więc ciekawa opcja dla osób szukających auta rodzinnego albo pojazdu do regularnego przewożenia większych grup osób. Ten 4-drzwiowy van był produkowany w latach 1995-2003. Samochód ten zapewniał swoim użytkownikom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również dobre osiągi, dzięki którym dalekie dystanse były pokonywane w dosyć krótkim czasie.


Ford Windstar I to pojazd, który produkowano w Kanadzie w latach 1995-1998. Był to 4-drzwiowy van, którego konstrukcja była solidna i radziła sobie dobrze z obciążeniami generowanymi przez pasażerów oraz ich bagaże. Auto posiadało automatyczną skrzynię biegów oraz wiele systemów, układów i elementów wyposażenia wpływających pozytywnie na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W prezentowanej wersji wykorzystano silniki o pojemności 3.0 litra i mocy 150 koni mechanicznych, a także jednostki 3.8 litra generujące moc na poziomie 155 koni mechanicznych.


Ford Windstar drugiej generacji był produkowany od 1998 do 2003 roku. Model ten posiadał zmieniony wygląd, jednak jednostki napędowe pozostały takie same, jak w aucie generacji pierwszej. Ten 4 lub 5-drzwiowy van był dostępny w wielu wersjach wyposażeniowych o nazwie Cargo Van, LX, SE, SE Sport, SEL oraz Limited. Auto (tak jak generacja pierwsza) było również produkowane na terenie Kanady.

Polska

Ford Windstar - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Windstar w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt