Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Ranger

 • Ford Ranger

  Ford Ranger 4x4 , Filtr cząstek stałych , full wyposażenie

  79999
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  76000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  200 KM
  Poj. silnika:
  3200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Ford Ranger to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów pickup. Jest to więc auto, które charakteryzuje się mniejszą ilością miejsca dla kierowcy i pasażerów (2-4 miejsca), ale w zamian za to oferuje przestrzeń do przewożenia dużych i ciężkich ładunków. Samochód ten został stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych, którzy bardzo często przewożą różne rzeczy, jednak często można zauważyć, że z możliwości tego samochodu korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa. Jest to więc pojazd wykorzystywany nie tylko prywatnie, ale również komercyjnie.


Pierwszą generację prezentowanego samochodu Ford Ranger produkowano od 1998 do 2006 roku. Był to 4-drzwiowy pickup charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją (tak jak inne generacje), która była w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenia generowane przez przewożony ładunek.


Druga generacja Ford Ranger to okres produkcji w latach 2006-2011. Tak samo jak w przypadku generacji pierwszej, był to 4-drzwiowy pickup charakteryzujący się zmienionym wyglądem oraz udoskonalonym wyposażeniem zapewniającym komfortową i bezpieczną jazdę. Rodzaj wyposażenia zależał od wybranej wersji pojazdu. Było to auto z napędem na cztery koła i 5-biegową skrzynią manualną. Pojazd posiadał silnik 2.5 litra o mocy 143 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Ford Ranger jest produkowana od 2011 roku. Posiada ona nowocześniejszy wygląd i jest dostępna nie tylko jako 4, ale również jako 2-drzwiowy pickup. Modele tego rodzaju dostępne są z napędem na tył lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki napęd przez manualną skrzynię biegów (5 i 6 przełożeń) lub 6-biegowy automat. Jednostki napędowe 2.2-3.2 litra zapewniają moc na poziomie 125-190 koni mechanicznych.

Polska

Ford Ranger - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Ranger w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt