Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Ranger

ford ranger

Ford Ranger to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów pickup. Jest to więc auto, które charakteryzuje się mniejszą ilością miejsca dla kierowcy i pasażerów (2-4 miejsca), ale w zamian za to oferuje przestrzeń do przewożenia dużych i ciężkich ładunków. Samochód ten został stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych, którzy bardzo często przewożą różne rzeczy, jednak często można zauważyć, że z możliwości tego samochodu korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa. Jest to więc pojazd wykorzystywany nie tylko prywatnie, ale również komercyjnie.


Pierwszą generację prezentowanego samochodu Ford Ranger produkowano od 1998 do 2006 roku. Był to 4-drzwiowy pickup charakteryzujący się wzmocnioną konstrukcją (tak jak inne generacje), która była w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenia generowane przez przewożony ładunek.


Druga generacja Ford Ranger to okres produkcji w latach 2006-2011. Tak samo jak w przypadku generacji pierwszej, był to 4-drzwiowy pickup charakteryzujący się zmienionym wyglądem oraz udoskonalonym wyposażeniem zapewniającym komfortową i bezpieczną jazdę. Rodzaj wyposażenia zależał od wybranej wersji pojazdu. Było to auto z napędem na cztery koła i 5-biegową skrzynią manualną. Pojazd posiadał silnik 2.5 litra o mocy 143 koni mechanicznych.


Trzecia generacja Ford Ranger jest produkowana od 2011 roku. Posiada ona nowocześniejszy wygląd i jest dostępna nie tylko jako 4, ale również jako 2-drzwiowy pickup. Modele tego rodzaju dostępne są z napędem na tył lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki napęd przez manualną skrzynię biegów (5 i 6 przełożeń) lub 6-biegowy automat. Jednostki napędowe 2.2-3.2 litra zapewniają moc na poziomie 125-190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford ranger?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Ranger jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Ranger. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt