Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ford Maverick

 • Ford Maverick

  Ford Maverick bezwypadkowy , benzyna , 4x4 , skóra

  11500
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  191000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  123 KM
  Poj. silnika:
  1989 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku pod nazwą Ford Maverick jest autem zaliczanym do grona samochodów sportowo-użytkowych, czyli tak zwanych aut typu SUV. Jego cechą charakterystyczną jest przestronne i wygodne wnętrze, które razem z bogatym wyposażeniem zapewnia wygodne i bezpieczne warunki jazdy dla kilku osób. Z powodzeniem można użytkować tego pojazdu jako samochodu rodzinnego. Pomimo swojej przestronności, auto charakteryzuje się kompaktowym wyglądem, dzięki któremu możliwe jest łatwiejsze wykonywanie różnych manewrów oraz zapewnienie zwrotności na obszarach miejskich. Samochód ten radzi sobie również bardzo dobrze w terenie. Jest to więc auto o charakterze wielofunkcyjnym.


Pierwsza generacja Ford Maverick była produkowana w latach 2000-2012. Estetyczne i dobrze wyposażone wnętrze oraz liczne elementy i układy mechaniczne oraz elektryczne poprawiają poziom bezpieczeństwa, a także wygody jazdy. Samochód ten posiadał skrzynię automatyczną z 4 biegami oraz manualną z 5 biegami. Silniki 2.0-3.0 generowały moc na poziomie 129-203 koni mechanicznych.


Druga generacja Ford Maverick była produkowana na potrzeby rynku Ameryki Północnej w latach 2007-2012. Pojazd ten został zmodernizowany i dzięki temu spełnia jeszcze większe wymagania użytkowników oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Stosowane silniki 2.3-3.0 zapewniały moc na poziomie 155-203 koni mechanicznych. Warto dodać, że w obu generacjach stosowano silniki 2.3 z silnikami elektrycznymi, które zwiększały ekonomiczność i ekologiczność jednostek napędowych.

Polska

Ford Maverick - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ford Maverick w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt