Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Maverick

ford maverick

Samochód znany na rynku pod nazwą Ford Maverick jest autem zaliczanym do grona samochodów sportowo-użytkowych, czyli tak zwanych aut typu SUV. Jego cechą charakterystyczną jest przestronne i wygodne wnętrze, które razem z bogatym wyposażeniem zapewnia wygodne i bezpieczne warunki jazdy dla kilku osób. Z powodzeniem można użytkować tego pojazdu jako samochodu rodzinnego. Pomimo swojej przestronności, auto charakteryzuje się kompaktowym wyglądem, dzięki któremu możliwe jest łatwiejsze wykonywanie różnych manewrów oraz zapewnienie zwrotności na obszarach miejskich. Samochód ten radzi sobie również bardzo dobrze w terenie. Jest to więc auto o charakterze wielofunkcyjnym.


Pierwsza generacja Ford Maverick była produkowana w latach 2000-2012. Estetyczne i dobrze wyposażone wnętrze oraz liczne elementy i układy mechaniczne oraz elektryczne poprawiają poziom bezpieczeństwa, a także wygody jazdy. Samochód ten posiadał skrzynię automatyczną z 4 biegami oraz manualną z 5 biegami. Silniki 2.0-3.0 generowały moc na poziomie 129-203 koni mechanicznych.


Druga generacja Ford Maverick była produkowana na potrzeby rynku Ameryki Północnej w latach 2007-2012. Pojazd ten został zmodernizowany i dzięki temu spełnia jeszcze większe wymagania użytkowników oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Stosowane silniki 2.3-3.0 zapewniały moc na poziomie 155-203 koni mechanicznych. Warto dodać, że w obu generacjach stosowano silniki 2.3 z silnikami elektrycznymi, które zwiększały ekonomiczność i ekologiczność jednostek napędowych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford maverick?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Maverick jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Maverick. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt