Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Capri

ford capri

Ford Capri to samochód o charakterze sportowym. Jest to więc pojazd wyposażony w elementy mechaniczne oraz posiadający budowę umożliwiającą generowanie osiągów charakterystycznych dla samochodów biorących udział w wyścigach. Oczywiście opisywane auto jest wyposażone w systemy i inne elementy, dzięki którym możliwe jest zachowanie odpowiedniego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Umożliwia to użytkowanie takich samochodów w normalnych warunkach ruchu drogowego.


Prezentowany model Ford Capri był produkowany w kilku generacjach, jako 2-drzwiowe coupe. Model pierwszej generacji był produkowany w latach 1969-1974. Prezentowane auto posiadało 4-biegową skrzynię manualną. Opisywany pojazd był wyposażony w różne silniki. Zakres ich pojemności to poziom 1.3-5.0 litra.


Ford Capri Mk II to auto, które produkowano od 1974-1978. W tej wersji moc była przenoszona na układ napędowy przy pomocy 4-biegowej skrzyni manualnej, ale oferowano również modele wyposażone w 3-biegową przekładnię automatyczną. Jeśli chodzi o silniki to stosowane były jednostki napędowe o pojemności 1.3-3.0 litra.


Trzecią generację Forda Capri produkowano w latach 1978-1986. W tej wersji również stosowano skrzynie manualne, a także automatyczne. Jeśli chodzi o silniki to modele tej generacji były wyposażone w jednostki napędowe 1.3-3.0 litra. Były to więc silniki spełniające wymagania osób ceniących sobie bardzo dobre osiągi, ale istniały również wersje, które charakteryzowały się odrobinę mniejszym dynamizmem, ale większą ekonomicznością.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford capri?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Capri jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Capri. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt