Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ford Explorer

ford explorer

Ford Explorer to samochód o charakterze sportowo-użytkowym czyli tak zwany SUV. Samochód ten charakteryzuje się bardzo dużym rozmiarem oraz przestronnym wnętrzem, dzięki któremu zapewnione jest miejsce dla wielu osób. Jest to więc auto, którego można użytkować jako pojazdu rodzinnego. Opisywane auto jest produkowane od 1990 roku. Różne generacje tego modelu zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zapewniane było bezpieczeństwo, wygoda oraz dynamiczna jazda nie tylko na normalnych drogach, ale również na trasach o charakterze terenowym.


Na rynek wprowadzono aż pięć generacji modelu Ford Explorer. Samochody te charakteryzują się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwa jest bezpieczna, wygodna i bezproblemowa jazda w terenie o średnim i niskim stopniu trudności. Auta te są w stanie pomieścić od 5 do nawet 7 osób oraz posiadają napęd na tylną oś lub cztery koła. Dostępne były wersje ze skrzyniami automatycznymi, a także manualnymi.


Najnowsza, piąta generacja Ford Explorer jest produkowana od 2010 roku. Samochód ten jest wyposażony w komputer pokładowy i wyświetlacz LCD, system ustawień kierownicy, tempomat, elektryczne szyby i lusterka, cztery gniazda 12 V oraz wiele innych elementów, które zwiększają komfort, a także bezpieczeństwo jazdy. Prezentowana wersja to 5-drzwiowy SUV z napędem na przednią lub obie osie. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. W wersji tej zastosowano silniki 2.0, 3.5 oraz 3.7 litra generujące moc na poziomie około 237-290 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ford explorer?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ford Explorer jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ford Explorer. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt